На Полтавщині цього року вже 121 дитина знайшла нову сім'ю

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2-KF9CEwgPDNy

Такі результати роботи служби у справах дітей на прес-конференції озвучила очільниця останньої Інна Конончук. В області за звітний час створили 4 прийомні сім'ї та 4 дитячі будинки сімейного типу. Чи готові полтавці всиновлювати малечу і що для цього потрібно, дивіться у наступному сюжеті.

Взяти у сім'ю чужу дитину, щоб потім виховати, як свою. На такий крок може піти далеко не кожен. Утім у Полтавській області чимало сімейних пар, які за перші місяці 2013 року не побоялися взяти на себе відповідальність за виховання дітей-сиріт. Цьогоріч до сімейних форм виховання влаштували 121 дитину, говорить начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук. Сімнадцятьох усиновили, 27 влаштували до прийомних сімей та до будинків сімейного типу, над іншими – встановили опіку та піклування. Цей процес досить важкий у психологічному плані, продовжує посадовиця, адже не завжди можна швидко знайти спільну мову з дитиною-сиротою.

/Інна Конончук, начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА

Є таке поняття, як встановлення контакту з дитиною. І якщо дитина дає свою згоду, що вона готова піти саме до цих батьків, до цієї сім'ї, тоді приймається рішення про влаштування цих дітей/

Жоден державний заклад не зможе оточити дітей любов'ю та турботою, яка присутня у родинах, вважає Інна Конончук. Тож у Полтавській області існує єдиний банк даних тих дітей, які потребують усиновлення. На сьогодні кожен з них у разі залучення до сімейних форм виховання отримує від держави певну матеріальну допомогу.

/Інна Конончук, начальник служби у справах дітей Полтавської ОДА

На сьогоднішній день кожна дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, яка виховується у таких формах, як опіка, піклування, дитина від народження і до 6 років, отримує 1944 грн., на дитину від 6 і до 18 років йде 2420 грн./

Проте, щоб усиновити дитину, лише бажання дорослих замало. Прийомні батьки повинні мати відповідну житлову площу, довідки про належну зарплатню, про стан здоров'я. Крім цього, мають пройти короткотривале навчання у психологів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію