У ПУЕТі говорили про проблеми фондового ринку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/QqFO-BHrgPBVz

Тут задля вирішення актуальних питань законодавства про акціонерні товариства та фондовий ринок за «круглим столом» разом зібралися теоретики та практики спільної справи.

Полтавський університет економіки і торгівлі як провідний теоретик економічної справи багато років поспіль співпрацює із практичними представниками фінансового ринку України.

/Світлана Єгоричева, завідувач кафедри фінансів ПУЕТ

Ми спільно готуємо наукові та науково-практичні видання. Останній приклад – це словник Фондового ринку. Також це запрошення фахівців для проведення майстер-класів для студентів з таких дисциплін, як «Фінансовий ринок» і «Ринок фінансових послуг»/

А цими днями в рамках продовження співпраці на базі Полтавського університету економіки і торгівлі пройшов науково-практичний семінар «Актуальні питання законодавства про акціонерні товариства та фондовий ринок». Тема останнього, наголошує доктор економічних наук, професор Світлана Єгоричева, досить актуальна в наш час.

/Світлана Єгоричева, завідувач кафедри фінансів ПУЕТ

Фондовий ринок зараз знаходиться у стадії трансформації. У емітентів і інших учасників фондового ринку виникає багато проблем/

Зокрема за «круглим столом» звернулися до практичних аспектів реалізації вимог Закону України «Про акціонерні товариства» в частині корпоративного управління, провели огляд перспективного законодавства щодо регулювання ринку цінних паперів та впровадження основних положень Закону України «Про депозитарну систему». В обговоренні взяли участь понад 70 слухачів, серед яких – керівники акціонерних товариств області, корпоративні секретарі акціонерних товариств регіону – як практики, і провідні науковці університету – як теоретики.

/Олександр Валенко, начальник Полтавського територіального управління НКЦПФР

На моє глибоке переконання, позитивних результатів можна досягти саме в поєднанні науки з практикою, і мабуть, лише тоді можливий нормальний результат і лише тоді можуть з'явитися правильні дієві вивірені результати/

Зрештою, за результатами семінару його слухачі відзначили актуальність і своєчасність проведення заходу, що сприятиме більш швидкій адаптації учасників фондового ринку до новітніх змін у сфері державного регулювання та підвищенню професійного рівня науково-педагогічних працівників провідного економічного вишу Полтавщини – університету економіки і торгівлі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію