В бібліотеці імені Олеся Гончара відкрили перший офіційний центр туристичної інформації

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/06gHGNnUgPCmB

Перший офіційний центр туристичної інформації відкрили у четвер в Полтавській бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Подібні осередки уже продуктивно працюють у музеях та готелях області, запевняють представники влади. Який вигляд має такий туристичний центр і наскільки він цікавий полтавській молоді – дивіться далі.

Відкривати подібні центри туристичної інформації на території Полтавської області розпочали у 2004, розповідає Лариса Оніщук. Центральний офіс працює у Краєзнавчому музеї, його представили до проведення Євро-2012. Ефективність уже випробували при музеях та готелях, де туристичні центри користуються популярністю.

/Лариса Оніщук, начальник відділу туризму та курортів Полтавської ОДА

Ми промоніторили ситуацію, і дійсно, діти до бібліотеки юнацтва звертаються, цікавляться областю, її межами, і ми вирішили відкрити такий центр/

Офіційне відкриття в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара центру туристичної інформації провели урочисто: з перерізанням червоної стрічки. Запросили і своїх відвідувачів – студентів.

/відвідувачі бібліотеки

- Подорожувати не завжди доводиться, а можна прийти до цього центру, відкрити книжечки і дізнатися багато чого цікавого

- Я дуже люблю подорожувати, тим паче, в межах області. І мені це дуже цікаво/

Центр розташовується у кімнаті. Тут є поліграфічна продукція, можна переглянути фільми та відеоролики чи скопіювати їх собі на сучасні носії. Передбачені й онлайн-можливості.

/Лариса Оніщук, начальник відділу туризму та курортів Полтавської ОДА

Це доступ до інтернету, де можна в он-лайн режимі забронювати місце для проживання, відпочинку, подивитися режим роботи музичного закладу. Вся інформація надана нашим відділом цьому центру/

Усі ці послуги, запевняють представники обласної влади, надаватимуть безкоштовно. І вже сьогодні говорять про те, що відкривати такі центри будуть і далі. Наприклад, найближчим часом планують появу інформаційного туристичного осередку у Пирятині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію