«Чисте місто – справа кожного»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/JLe52yJtgP8CB

Така одноіменна міська програма та заклик мера Полтави Олександра Мамая до мешканців. Ще більшої актуальності останній набуває під час двомісячника чистоти та благоустрою, який стартував у Полтаві з прибирання під бордюрами.

Місячник чистоти і благоустрою стартував. Погода сприяє. Вся техніка готова до роботи. Першою у Полтаві на боротьбу із брудом під бордюрами, що залишився після зими, виїжджає ось ця велика машина із складним механізмом.

/Микола Виноградов, заступник начальника з експлуатації Полтавської міської ШЕД

Щітки підбирають бруд на середину. Середня щітка на елеватор кидає, і по елеватору на самоскид, який тягне цю техніку/

Працює машина зі щітками, продовжує Микола Виноградов, вночі, щоб не заважати іншому транспорту.

/Микола Виноградов, заступник начальника з експлуатації Полтавської міської ШЕД

Після зими у нас за зміну, з 22 години ночі до 6 ранку, набирається 4-5 МАЗів - це від 32 тон і більше. Це щоб проїхати одну четверту вулиці Фрунзе/

Відтак, підраховують на підприємстві, за сезон за допомогою цієї техніки прибирається 4,5-5 тисяч тон сміття! Говорять: можна було б і більше, але машина зі щітками у ШЕДі тільки одна. Не вистачає у Полтаві і робочих рук, які приводять до ладу територію міста після проходження техніки.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

На сьогоднішній день повинно працювати в місті поyад 700 двірників, а працює, якщо я не помиляюся, 360, тобто, майже половини не вистачає. Користуючись нагодою, хочу закликати всіх мешканців, всю громаду нашого міста і сказати: «Шановно громадо, чистота не там, де прибирають, а там, де не смітять!»/

Відтак, закликає мер, якщо кожен викине обгортку чи недопалок у смітник і прибере у своєму власному дворі, то не тільки допоможе комунальникам, а й рідній Полтаві тримати марку одного з найчистіших міст України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію