Спеціальний підрозділ рятував полтавську школу від води

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/a3uEN32KgP8Hx

Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення цього тижня довелося рятувати школу у Полтаві від води. В епіцентрі подій опинився 23-ій загальноосвітній навчальний заклад. У якому стані приміщення закладу нині, звідки взялася вода за сухої погоди та чому виникла така ситуація, у проблемі спробували розібратися наші кореспонденти.

У 23 полтавській школі все виглядає звично: йдуть уроки, деякі школярі грають на подвір'ї. Довкола сухо і немає жодних ознак того, що учора протягом цілого дня та ще трохи сьогодні спеціальний підрозділ рятував їх від води. На вулиці все ще працює шланг, а біля входу у підвал стоять гумові чоботи.

Заклад збудований у 55 році, розповідає його директор Ольга Таран. І його господарство постійно потребує уваги.

/Ольга Таран, директор ЗОШ №23

Періодично, після зимового періоду, грунтові води підступають у підвальне приміщення. І ми маємо ту ситуацію, що потрібно відкачувати воду з приміщення школи/

А це вже кадри, відзняті рятувальниками у вівторок. З'являтися у підвалі вода почала ще минулого тижня, а цього її стало багато. Аби попередити антисанітарію – покликали аварійно-рятувальний загін. Вони розповіли, що підвал був заповнений рідиною на 2/3.

/Ольга Таран, директор ЗОШ №23

Ми переживаємо, що наступить руйнація цокольного приміщення, стін школи, і тому ми звертаємось до комунальних служб/

У 2012-му підтоплень не було, говорить директор. Але у попередні роки до весняних неприємностей вже звикли. Ймовірно, розповідає жінка, відбулося порушення цілої екосистеми через новобудови, що з'являються довкола. Видимих змін на приміщенні школи нині немає і заняття протягом всього часу надзвичайної події не переривали. Втім працівники 23-ї турбуються про подальшу долю закладу, адже коштів на кваліфіковану експертизу не мають, і наскільки серйозно впливають підземні води на школу, вони не знають.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію