Фахівці з безпечності закликають купувати овочі, вирощені у тепличних умовах, лише на ринках

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/oPQaRaG4gP8GZ

Не секрет, що вирощені в тепличних умовах рослини містять більше нітратів, ніж овочі, які виросли на відкритому грунті. Тож нині, коли у продажу так багато свіжих огірків, помідорів та редису, слід бути особливо обережними. Фахівці Полтавської міської лікарні ветеринарної медицини радять купляти овочі лише на санкціонованих ринках. Там вони, принаймі, проходять ветеринарно-санітарний контроль.

Коли з водою чи продуктами харчування в організм потрапить висока доза нітратів, за кілька годин ви відчуєте нудоту, задуху, помітите посиніння шкірних покривів і слизових оболонок. Часто до цих симптомів додаються ще й головокружіння, болі у потиличній частині і тахікардія. Аби не наражати себе на подібну небезпеку, купуйте продукти лише на офіційних ринках, де ті проходять перевірки у лабораторіях.

/Станіслав Череп, провідний лікар Полтавської міської лікарні ветеринарної медицини

На кожному ринку здійснюється реалізація продукції тваринного і рослинного походження, обладнано атестовані лабораторії, які проводять певні види досліджень/

Нині особлива увага – тепличним овочам, які, як відомо, багаті не лише на вітаміни, а й на вміст нітратів. Для редису, вирощеного у теплиці, нормою є 1200 міліграмів нітратів на кілограм, для огірків – це 400 міліграмів, а для помідорів – 300.

/Оксана Реміняка, лікар державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи №6 на ринку «Павленківський»

В лабораторії вибираємо зразки проб, робимо дослідження на нітрати і тільки після цього дозволяємо реалізувати продукцію/

Досліджують продукцію на вміст нітратів у лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи щоранку. Оплата за аналіз здійснюється згідно з нормами, затвердженими постановою Кабміну. Так за перевірку «на безпечність» овочів вагою до 10 кілограмів потрібно віддати гривню 54 копійки.

Наталія Олександрівна працює на ринку продавцем, щодня сплачує за послуги лабораторії до 25 грн.

/Наталія Олександрівна, продавець

Якщо там недопустима норма, нам не дозволять продукцію продавати, ми просто знімаємо цей товар з обігу/

Інша справа – стихійні ринки. Там продукти харчування ніхто не перевіряє. Тож фахівці з безпечності закликають купувати овочі у перевірених місцях.

/Ринок, не стихійний, то, думаю, все має бути добре, а так, я ніколи не мала справи з цим. Думаю, можна купувати/

/– Я вже всіх тут перевірила, впевнилась: все хороше завжди

– А щодо стихійних ринків ?

– На стихійних не купую/

/Довіряю, бо знаю, у кого купую, я постійно купую у цих продавців/

Як з'ясувалося, полтавці вірять продавцям «на слово», не вимагають пред'являти документи, що свідчать про якість продуктів, хоча мають повне право затребувати відповідні дозволи, аби пересвідчитися у безпечності харчів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію