Цього року у Полтаві вже скоїли більше 70 злочинів, пов'язаних із серійним пограбуванням квартир

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/57mEe1QZgP8Pv

Наприкінці березня правоохоронці затримали двох громадян Грузії, яких підозрюють у цьому. Скільки фактів крадіжок зможуть довести захисники правопорядку, а також про результати роботи у 2013 році сьогодні звітував тимчасово виконуючий обов'язки начальника міського управління УМВС України в Полтавській області.

Серійні квартирні крадіжки, кількість яких у Полтаві тільки за 1 квартал цього року сягнула за 70, тимчасово виконуючий обов'язки начальника правоохоронців міста Геннадій Бендрик назвав неабиякою проблемою.

/Геннадій Бендрик, т.в.о. начальника ПМУ УМВС України в Полтавській області

Це своєрідне лихо. І Полтава як повітове місто дуже привабливе для злодіїв. На постійній основі ми проводимо аналіз цих злочинів. Є крадіжки у квартирі через вікна, кватирки/

Аналізуючи ситуацію, що склалася на території всієї області, говорить охоронець порядку, а також організувавши патрулювання у спальних районах Полтави, наприкінці березня їм вдалося досягнути результатів. Двох чоловіків віком від 25 до 30 років затримали «на гарячому». Складність ситуації полягала у тому, що зловмисники постійно приїздили та від'їжджали, і особливих прикмет їх не мали. Виявилося, що вони – громадяни Грузії. Правоохоронці кажуть, що зможуть довести більше 10 фактів їх злочинної діяльності.

Геннадій Бендрик пообіцям докласти максимум зусиль у боротьбі зі стихійною торгівлею та ігровими автоматами. А ось щодо паління у невстановлених місцях, міліціонер пояснив: конкретних заяв у них наразі немає.

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника пообіцяв, що працівники міського управління головний акцент у своїй роботі будуть робити на серійних, резонансних і тяжких злочинах, а також на незаконному обігу зброї та наркотиків.

/Геннадій Бендрик, т.в.о. начальника ПМУ УМВС України в Полтавській області

Минулого року за 3 місяці було вилучено більше 9 кг., а в цьому – 15. Тенденція є, попит є, робота у цьому напрямку буде жорсткою. Це я буду гарантувати і ви це побачите за нашою роботою/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію