Завдяки камері відеоспостереження правоохоронці упізнали злодія, який пограбував магазин у Полтаві

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Ou_6QBUVgP8FY

Задля збереження майна від протиправних посягань правоохоронці Полтавщини неодноразово закликали підприємців регіону, керівників підприємств, установ та організацій встановлювати у приміщеннях, які належать останнім, камери відеоспостереження. Їх наявність має не тільки велике профілактичне значення, а й у разі скоєння правопорушень відіграє незамінну роль у затриманні зловмисників та поверненні власникам завданих збитків. У цьому на власному досвіді нещодавно переконався підприємець Київського району міста Полтави.

Невеликий магазинчик, який знаходиться на одній із зупинок громадського транспорту в мікрорайоні Половки, двадцятишестирічний Сергій придбав кілька років тому. Через деякий час, зрозумівши «специфіку» торгівлі у такому людному місці, розповідає, молодий підприємець вирішив подбати про безпеку свого майна та встановив камери відеоспостереження. І хоча в більшості досить дороговартісні технічні засоби відігравали лише стримуючу роль для нетверезих відвідувачів, коли довелось виконати і своє пряме призначення – прилади також не підвели.

/Сергій, потерпілий власник магазину

Коли я зайшов в магазин і побачив крадіжку, то одразу згадав про камери відеоспостереження із нічною зйомкою. Одна тут, інша – в кінці магазину. І коли приїхала міліція, ми зняли відеореєстратор, а звідти – відеозйомки/

На відеозйомці з камер спостереження нічного бачення було добре видно чоловіка, який розбив вітрину та забрав з полиць кілька пляшок спиртного та цигарки. Впізнали у блокбастері з подіями минулої ночі правоохоронці і головного героя.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського райвідділу міліції міста Полтави

Коли дільничні інспектори побачили на відео обличчя чоловіка, який скоїв крадіжку, вони одразу впізнали у ньому особу, яка неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності і загалом просиділа за гратами близько 30 років/

І, швидше за все, просидить ще, констатує Володимир Пасічко. Під час затримання у квартирі підозрюваного вдалось вилучити практично всі речі, які той викрав із магазину. Останні повернули власнику торгівельної точки. А от зловмисникові загрожує відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Нині він знаходиться під вартою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію