Мер міста пообіцяв відремонтувати підземний перехід під вулицею Фрунзе

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/M3wABRZmgPE8Q

Практично всі підземні переходи міста після зими перетворилися в доволі небезпечні для життя архітектурні форми. Спуститися по них сходами вниз – нині проблематично. Одним із таких травмонебезпечних місць цієї весни став перехід під вулицею Фрунзе. Більша частина східців однієї із секцій тут зруйнована та потребує термінового ремонту. Юлія Іващенко про це – далі.

Все більше аркушів календаря віддаляють весну від зими. І все більше починають бути помітні наслідки, що залишила за собою холодна пора. Один із таких – незадовільний стан підземних переходів. Лідером у списку на ремонтування стоїть підземка на перехресті вулиць Шевченка-Фрунзе. Йдучи нею, можна легко травмуватися, це – в гіршому випадку. А в кращому – позачерговий ремонт буде потрібен вашому взуттю, яке просто зможе не витримати таку смугу перешкод. Пішоходи, які активно користуються цим підземним переходом, наголошують: хоча ремонт тут робили ніби і недавно, але стан сходів нині – у незадовільному стані.

/Бліци

– В жахливому, вже давненько, сподіваємося, буде гарно

– Гарний, дуже гарний

– Поки що незадовільний, а потім побачимо, коли відбудують повністю

– Ну як же? Треба відремонтувати, і в цьому, і там в центрі сходи надламані

– Важко сказати, ремонт триває, напевно, безкінечно буде

– Та його не встигли походити, як почав розвалюватися, 1,5-2 роки тому зробили. Якість така, але треба, щоб було нормально/

Звернувшися до прес-служби міської ради із проханням роз'яснити ситуацію щодо стану цього підземного переходу, ми отримали відповідь, що підземка дійсно знаходиться на балансі міської ради. Безпосередньо ж ремонт та всі роботи, пов'язані із належним утриманням переходу, повинне здійснювати комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційна дільниця». За інформацією прес-служби, скільки коштів планується виділити на ремонт східців, поки що невідомо. Так само невідомо, коли і розпочнеться ремонт переходу. Таку відповідь ми отримали близько тижня тому. Але вже днями ремонт таки розпочався. За словами міського голови Олександра Мамая, причиною зволікання стала... низька температура.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Чому вона тільки починає працювати? Я думаю, ви розумієте, що ще тиждень тому були заморозки, морози. І якщо ремонтувати при мінусовій температурі, ніхто нас розумними не назве. Упродовж тижня-двох роботи будуть закінчені і цей підземний перехід буде повністю відремонтований/

Чи дійсно відремонтують перехід за два тижні, і чи буде безпечно ним рухатися – матимемо можливість пересвідчитися вже незабаром.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію