На Полтавщині підбили підсумки місячника перевірки пасажирських перевізників

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VzIS94iHgPDRN

Майже 5 тисяч автобусів оглянули працівники ДАІ Полтавщини упродовж місячника профілактики аварійності на пасажирському автомобільному транспорті. В цей період було виявлено 140 технічно несправних автобусів з різноманітними порушеннями техніки безпеки перевезення пасажирів.

Протягом минулого місяця працівники Державтоінспекції активно контролювали діяльність перевізників області. Під час перевірки майже 390 суб’єктів господарювання виявлено 59 порушень Закону України «Про дорожній рух», у тому числі – випуск на лінію транспортних засобів, що мають технічні несправності. Усього виявлено 139 технічно несправних автобусів. Найпоширеніші порушення, відзначає заступник начальника управління ДАІ УМВС України у Полтавській області Ігор Палієнко, – несправний або заблокований аварійний вихід, незаконно встановлені додаткові місця для сидіння, несправності шин та системи кермування. Та на цьому перелік порушень не закінчується.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області

Було виявлено 815 порушень правил дорожнього руху водіями. Виявлено аж 7 випадків керування транспортними засобами, які перевозили пасажирів. Водії були у стані алкогольного сп'яніння/

Нещодавно, продовжує Ігор Палієнко, у рамках проведення конкурсу на пасажирські перевезення по області Державтоінспекція Полтавщини перевірила технічний стан автобусів, які в найближчому майбутньому здійснюватимуть перевезення пасажирів.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області

На жаль, картина дуже невтішна, починаючи із зовнішнього вигляду і закінчуючи технічним станом. Дуже-дуже невтішна/

Така ж невтішна ситуація і в перевізників, які курсують дорогами Полтави, розповідає старший інспектор ДАІ Полтавщини Наталія Варченко. Досить часто трапляється так, що автобуси на своєму маршруті просто втрачають певні запчастини, без яких подальший рух уже неможливий. Один з таких випадків трапився минулого місяця на одній із міських зупинок.

/Наталія Варченко, начальник СЗГ УМВС України в Полтавській області

Це добре, що там не було травмованих, просто відпало колесо на зупинці Головка. Просто відпало. Люди вийшли, пересіли і поїхали. Але ж є факт/

Щоб такої ситуації уникнути, говорить заступник міського голови Олександр Найпак, в Полтаві вже вкотре буде проведений конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Нинішній конкурс буде мати певні відмінності від аналогічних, проведених раніше.

/Олександр Найпак, заступник Полтавського міського голови

Маршрути, їх 66 в місті, вони перехрещуються і один одному заважають. Ми прибрали кількість транспортних засобів для того, щоб вони не заважали один одному. Перевізники будуть працювати на цих маршрутах/

Крім того, по закінченню конкурсу, відзначає Олександр Найпак, дорогами Полтави будуть курсувати і нічні автобуси. Це 20, 21, 51 та 52 маршрути. Перевезення пасажирів вони будуть здійснювати з 22 до 6 години ранку. Сам же конкурс відбудеться 14 травня. За 5-7 днів до цього, відзначають працівники ДАІ, спеціалісти обов'язково оглянуть технічний стан автомобільного парку претендентів, і вже тоді стане відомо, чи всі учасники конкурсу відповідають визначеним вимогам. Адже якесь, навіть незначне порушення, може коштувати комусь здоров'я.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію