Обласні чиновники планують, як відзначатимуть День Перемоги та день пам'яті аварії на ЧАЕС

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qi_6BRB9gPAsW

Разом з керівниками громадських організацій різного напрямку вони обговорювали це під час засідання в обласній державній адміністрації. Якою буде на Полтавщині 70-а річниця звільнення від німецько-фашистських загарбників і чим планують допомогти постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції до 26 квітня, про це далі – у нашому наступному матеріалі.

Цього року Полтавщина відзначатиме ювілей – 70-у річницю визволення області від німецько-фашистських загарбників. Повну дату обласні чиновники сподіваються відзначити більш значущими заходами. У Полтаві це будуть марш-парад, парад духових оркестрів, мітинг біля пам'ятника Слави. Плюс – обіцяють виплати всім учасникам Великої Вітчизняної від держави, а з обласного бюджету – фінансову підтримку громадським організаціям для проведення заходів їх ветеранським рухам. Але цього року обіцяють звернути увагу на проблему, що виникла останнім часом.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

На території України вцілому розгортається такий цікавий радикальний рух, який направлений на зміни не те щоб влади, а свідомості суспільства. Це факельна хода, спроби підпалити партійні офіси, де знаходяться живі люди. Треба відкрутити плівку назад, коли фашисти починали свій рух у Німеччині і показати, що він приніс сюди, в Україну/

А ось цього місяця готуються відзначити 27 річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. 26 квітня у Полтаві біля медичної академії відбудеться традиційний мітинг-реквієм, початок якого запланували на 13 годину. Хочуть провести заходи і в Лубнах, адже там розташовувалась Чапаєвська девізія, до якої призвали громадян запасу і направили до Чорнобиля. Відзначатимуть цю дату не стільки публічно, говорить Валерій Пархоменко, як конкретною допомогою.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

На рівні держави це підняття соціального забезпечення, надання соціальних послуг. Ми пам'ятаємо, що були неоднозначні події минулого року, тому ми з обласного бюджету виділяємо кошти на придбання путівок/

Крім цього, у травні планують під час сесії виділити кошти для разової допомоги сім'ям, що постраждали внаслідок вибуху четвертого реактору ЧАЕС.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію