В обласній раді обговорювали виконання одразу двох регіональних програм

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/o3fESBb1gPB2E

Перша – соціального розвитку сільських населених пунктів, та імунопрофілактики й захисту населення від інфекційних хвороб. Скільки коштів виділили на реалізацію першої програми у минулому році, на що їх витратили, а також про те, як нині вирішують проблему забезпечення закладів вакциною – дивіться далі.

Проблеми з вакцинацією були у 2012 році через неритмічні поставки матеріалу, говорять обласні лікарі. Тоді цим займалися санепідемслужби. Нині, після проведеної реорганізації, питання перейшло до компетенції Департаменту охорони здоров'я.

/Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

Розподілені повноваження, відповідальні, плани відпрацьовані, почав надходити матеріал для вакцин. Тому зараз ми виходимо до плану/

Взагалі ж ситуація зі щепленням серед населення потроху налагоджується, говорить чиновник. Що ж до реалізації Програми розвитку сільських населених пунктів Полтавської області за 2012, Юрій Курилко запевнив: практично всі райони її виконали. Хоча кожний – за власним підходом: в деяких районах, наприклад, акумулювали кошти на ремонт одного закладу, в інших – на кілька, залежно від потреб.

/Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської облдержадміністрації

У 12 році було вкладено в нашу сферу, мабуть, більше 11 мільйонів. Вони йдуть на ремонт амбулаторій, фапів. Якщо порівняти, років 5 тому у нас було трохи більше 10 сімейних амбулаторій. Зараз у нас тільки у сільській місцевості 235 чи 236 амбулаторій/

Прийняття таких програм в області практикують вже декілька років, розповідають чиновники. І це приносить суттєву допомогу. А нинішнього тижня всі заклади районів звітуватимуть про виконання програми у 2012 році та обговорюватимуть плани на майбутній.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію