Більше десяти спортсменів минулого року отримували стипендію полтавського губернатора

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/j7DUrsMzgPDPk

А трохи менше 18 мільйонів гривень витратили для покращення умов спортивних майданчиків, що знаходяться на території Полтавської області. Про підсумки 2012-го, а також плани на нинішній рік говорили сьогодні в обласній державній адміністрації під час прес-конференції представника управління з питань фізичної культури і спорту.

10% населення Полтавської області минулого року були охоплені всіма видами оздоровчих та спортивних робіт. По Україні цей показник лише трохи вищий – 10,8%, проінформував під час прес-конференції виконуючий обов'язки начальника обласного управління з питань фізичної культури та спорту. Так минулого року працювала обласна програма будівництва сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Як результат, зазначає чиновник, з'явилися вони у Диканьці, Шишаках, Біликах та Кременчуцькому районі.

/Ігор Петраш, в.о. начальника управління з питань фізкультури і спорту Полтавської ОДА

Райони готували так звану «подушку» – базу, управління надавало кошти, за які закуплялось покриття і викладалось на підготовлену «подушку». Особисто я був на відкритті, наприклад, у Біликах. Ви знаєте, це було свято не тільки для них, а для всього Кобеляцького району/

Фінансування обласного управління у 2012 році не зменшилося, а з різних джерел воно склало понад 106 мільйонів гривень, підкреслив представник адміністрації. Також минулоріч 11 полтавських спортсменів отримували стипендії губернатора. А ще сто представляли регіон у різних видах спорту в Україні.

Нині Міністерство молоді та спорту веде консультації з Федерацією плавання України щодо будівництва у Полтаві басейну, що був запланований до зведення у мікрорайоні Браїлки, говорить Ігор Петраш.

/Ігор Петраш, в.о. начальника управління з питань фізкультури і спорту Полтавської ОДА

За моєю інформацією, Полтаву розглянули як один із регіонів, де у першу чергу буде відбудовуватись оцей басейн/

Вже наступного тижня представники управління чекають комісію від центрального органу «Спорт для всіх», яка оцінюватиме стан полтавських спортмайданчиків для планування їх подальшого ремонту, якщо з'ясують таку необхідність.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію