Полтавщина посідає перше місце за рівнем поширення жовчо-кам'яної хвороби

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/jZlOLQchgPE5D

Така позиція зберігається упродовж останніх років, говорять міські лікарі. Чому саме Полтава лідирує у цьому рейтингу та чому полтавцям не вдається правильно харчуватись – досліджували наші журналісти.

Знання з основ правильного харчування деякі полтавці таки мають. Скільки разів на день потрібно вживати їжу, сказати можуть.

/Бліци полтавців

- П'ять, настільки я пам'ятаю, невеликими порціями. У нас не виходить, часу немає: ми вчимося, пари, практиика/

Але на практиці довести це не виходить.

/Бліци полтавців

- Два, мені досить. Чи знаю, що це шкідливо? Ні. Намагаюсь їсти супи

- Три

- Чотири. Дискомфорт відчуваємо. Задумувались, але не вистачає часу

- Тричі. Їм і супи, все, що доводиться/

Коли людина часто їсть, у неї жовч відходить і відбувається профілактика жовчо-кам'яної хвороби, нагадують лікарі. І додають: є підстави знайти час на власне харчування.

/Валентина Кулакова, позаштатний міський гастроентеролог

Полтавська область – на першому місці в Україні по розповсюдженню жовчо-кам'яної хвороби. Взагалі по Україні кожні 10 років розповсюдження збільшується у 2 рази/

Пов'язують таку ситуацію фахівці з особливостями мінерального складу води. А ще, говорять, негативну статистику створюють не тільки ті, хто мало їсть, а й навпаки.

/Валентина Кулакова, позаштатний міський гастроентеролог

Має значення і особливості харчування наших жителів: все ж таки полтавці люблять добре поїсти. Повнуваті люди, ожиріння – все це призводить до дисфункцій жовчного міхура. Жовч застоюється в організмі, порушується її відтік. І це той фактор, що сприяє розвитку жовчо-кам'яної хвороби/

Тож правило золотої середини, кажуть фахівці, а саме – частіше, але потроху, у щоденному раціоні допоможе і зберегти здоров'я, і продовжити життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію