Полтавська розумниця увійшла до півфіналу молодшої ліги проекту «Найрозумніший»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ZCdSSxdqgPDSd

Полтавці продовжують показувати високі результати на різноманітних телевізійних проектах. Так учениця Полтавської гімназії №17 Анна Гулякевич і не мріяла, що стане учасницею молодшої ліги ерудит-шоу «Найрозумніший». Утім після вдалого виступу у відбірковому турі отримала можливість продемонструвати свої знання в одному з півфіналів проекту.

З самого малечку полтавка Анна Гулякевич не пропускала жодного випуску «Найрозумнішого». Сидячи біля телевізора, намагалася відповідати на питання, уявляла себе на місці учасників. Тоді, говорить учениця Полтавської гімназії №17, навіть і не думала, що й самій колись доведеться потрапити на цей телевізійний проект. З легкої руки бабусі, яка, побачивши рекламу «Найрозумнішого», запропонувала онуці спробувати у ньому свої сили, Аня заповнила анкету, телефоном відповіла на 12 тестових запитань і за два тижні поїхала до Києва на зйомки. Перший тур гри полтавка з легкістю подолала. А от перед другим етапом довелося підключати не лише ерудицію, а й швидкість. Саме ці складові, говорить Аня, є ключовими під час гри у «дошифровщик».

/Анна Гулякевич, учасниця проекту «Найрозумніший»

Саме в нашій грі було зашифроване слово «геометрична фігура». Я розгадала його першою, і це дало мені велику кількість категорій. Я змогла вибрати для себе найліпшу/

Тоді дівчинка обрала категорії «рослини» та «література». За ігровим пультом, ділиться Анна, емоції зовсім інші, аніж перед екраном телевізора. Утім, тремтіли коліна не лише у самих учасників. Безуспішно намагалися подолати хвилювання й групи підтримки дітей.

/Світлана Гулякевич, мати

Ми хвилювалися так, що коли була генеральна репетиція, нам говорили: «Аплодуйте!», а ми не аплодували. Нам сказали: «Встаньте, хто не аплодував. Напевно, якби тут були ваші діти, ви б аплодували більше за всіх». А ми казали: «Дійсно, тут наші діти, ми за них хвилюємося, тому навіть не реагуємо на ті вказівки, які нам дають»/

Гуртом опановували свої емоції й учасники. Жодних конфліктів між ними на зйомках не виникало. Навпаки, намагалися підтримати один одного, допомогти.

/Анна Гулякевич, учасниця проекту «Найрозумніший»

Ми не були ворогами там. Ми відчували себе друзями. Кожен думав про свої запитання, про себе. Я взагалі їхала на проект, щоб знайти нових друзів/

Потоваришувала з багатьма, зізнається Анна, і продовжує: коло своїх друзів на проекті розширюватиме. Адже за результатами першої гри дівчинка потрапила до одного з півфіналів молодшої ліги.

/Світлана Гулякевич, мати

Останній раз нам зателефонували і говорять: «Готуйтеся, через два тижні ми чекаємо на вас у Києві». А я кажу: «Що ж це таке, ми тільки розслабилися!». А нам кажуть: «А ви тепер не розслабляйтеся. Ви стали членами нашого клубу, і тепер не розслабляйтеся, будьте в тонусі»/

Тепер Анна готується підкорювати нові вершини і радить своїм одноліткам бути впевненими у собі та сміливо брати участь у телевізійних проектах. Головне, говорить півфіналістка «Найрозумнішого», не боятися, тоді обов'язково все вийде.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію