Сьогодні пройшов обласний семінар на тему: «Організація роботи аптечних закладів Полтавщини із забезпечення належної якості лікарських засобів»

Участь у засіданні взяли полтавські та столичні фахівці. Вони переконані, що аптечний ринок регіону розвивається у вірному напрямку: все рідше на прилавках можна зустріти підробну продукцію, порушень у роботі теж стало менше.

Керівники аптек області зібралися на семінар-нараду з приводу організації роботи, забезпечення якості ліків та виконання ліцензійних умов. Організатор заходу – Головна інспекція з контролю та якості лікарських засобів в області. Її керівник Ольга Хмельницька зазначила, що аптечний ринок за останні п'ять років стабілізувався, і у ньому на сьогодні працює сімсот сімдесят п'ять торгових точок. Основна їх кількість знаходиться у сільській місцевості.

Співпраця інспекції з суб'єкатами господарювання досить плідна, принаймні, такі семінари – традиційні.

Начальник відділу ліцензування Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення Міністерства охорони здоров'я Світлана Зброжек розповіла про основні проблеми галузі. Зокрема, 60 відсотків порушень стосується відсутності номеру аптеки, а мати його вимагає нинішнє законодавство. За цим порушенням йдуть помилки у розташуванні та будівництві аптечної мережі.

Стрічка новин