Губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко прозвітувався за три роки роботи на своїй посаді

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sEGvI9TKgPE3f

27 березня 2010 року Олександра Удовіченка було призначено на посаду голови Полтавської обласної державної адміністрації. Рівно через три роки губернатор Полтавщини прозвітувався про роботу за означений період. Аналіз досягнутого та пріорітетні плани на майбутнє слухали і наші журналісти.

За останні три роки лише 2010 був економічно сприятливим з огляду на загальносвітові та загальноукраїнські тенденденції – зазначив на прес-конференції Олександр Удовіченко. Втім, незважаючи на це, на Полтавщині виконувалися напружені завдання, окреслені у президентській програмі «Україна – для людей» та обласній «Успішна Полтавщина – заможна територіальна громада. Будуємо разом».

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Попри всі критики опозиційних політичних сил ми сьогодні можемо констатувати, що в регіоні, як і в державі, була відновлена макроекономічна стабільність. Відбулося пожвавлення економічного зростання, особливо 2010 рік, який був найбільш успішний з цих трьох років щодо економічних показників в області і взагалі економічної ситуації. Нам вдалося значно підвищити ефективність в різних галузях/

Зокрема, продовжує Олександр Удовіченко, що стосується галузі освіти, серед іншого за три роки парк шкільних автобусів області зріс на 105 одиниць, було обладнано 801 комп'ютерний комплекс, 513 закладів підключили до мережі Інтернет. Є позитивні зрушення і в соціальній сфері – вже третій рік поспіль Полтавська область має вищі, ніж по Україні, темпи зростання реальної заробітної плати та позитивну динаміку до зменшення рівня безробіття. На передових позиціях по Україні Полтавщина і в інших сферах. Так наша область входить до першої п'ятірки регіонів за питомою вагою надходжень до Державного бюджету. Посідає перше місце в Україні регіон і по поголів'ю ВРХ, корів, виробництву молока в сільгосппідприємствах та за валовим збором зернових та кукурудзи. Сьогодні Полтавщина формує понад 4% валового регіонального продукту України (темп приросту – 9,5%, і це – 3 місце у державі) та входить до групи лідерів серед індустріально розвинених територій (на 8 місці в Україні). Залучаються в область й іноземні та внутрішні інвестиції: за підсумками 2012 року, що уточнюються, очікується не менше 10 млрд. гривень капітальних інвестицій, що в 1,5 рази більше, ніж у 2011. Звичайно, серед такого моря позитиву, говорить Олександр Удовіченко, влада свідома й того, що залишилися ще невирішені проблемні питання, як-то сотні зруйнованих ферм в області, заборгованість по заробітній платі, ще недостатня кількість введених в експлуатацію соціальних об'єктів тощо. Втім, впевнений посадовець, вже перші місяці поточного року дають підстави вірити, що окреслені проблеми будуть вирішуватися, а зобов'язання держави виконуватися й надалі.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Ми сьогодні ставимо перед собою завдання – забезпечити приріст обсягів капітальних інвестицій на 10% – до 11 млрд.грн., а накопичений обсяг прямих іноземних інвестицій – до 1 млрд.доларів. Ми повинні все зробити для того, щоб питома вага прибуткових підприємств становила понад 60%. Я думаю, що нам по силах і зростання середньомісячної заробітної плати на 17% – до 3410 грн./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію