Фонд захисту і підтримки талановитих дітей завітав до притулку «Любисток» з подарунками

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Без жодних причин чи приурочених дат свято для вихованців Полтавського обласного дитячого притулку «Любисток» цього дня влаштував Фонд захисту і підтримки талановитих дітей імені Анатолія Кукоби. Президент та директор благодійної організації завітали до закладу, щоб порадувати дітей солодощами та подарунками.

Полтавський обласний дитячий притулок «Любисток – це заклад, куди потрапляють діти віком від 3 до 18 років, які опинилися у складних життєвих обставинах. Під час свого тимчасового перебування в «Любистку» малеча навчається за звичайною шкільною програмою, бере участь у спортивних, виховних та розважальних заходах. Останній цього разу у притулку провів «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби.

/Віра Кальник, голова ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені А.Кукоби

«Фонд захисту та підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Тихоновича Кукоби сьогодні завітав привітати діточок, які, мабуть, трішечки обмежені увагою батьків. І щоб вони не відчували себе поодинокими, щоб вони знали, що про них піклуються в цьому місті як влада, так і громадські організації. Ми про них пам'ятаємо і завжди будемо пам'ятати/

До речі, пам'ятають про дітей «Любистку», розповідають у Фонді, не тільки на свята. Тому й в звичайні будні намагаються розрадити малечу невеличкими приємними сюрпризами.

/Анатолій Лобач, директор ГО «Фонд захисту і підтримки талановитих дітей» імені А.Кукоби

Без будь-якої причини, без будь-якої дати, прив'язаної до якихось заходів, ми сьогодні вирішити завітати до дітей притулку, влаштувати солодкий стіл і вручити їм канцтовари для творчості/

13 дітей, які зараз перебувають у притулку, в свою чергу віддячили благодійникам невеличким концертом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію