Податківці нагадують: держслужбовці до 1 квітня мають завершити подання декларацій про доходи

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Менш ніж за тиждень, до 1 квітня, зобов'язані подати податкові декларації всі, хто має статус державного службовця. Цього року, нагадують у Державній податковій інспекції міста Полтави, декларація де в чому відрізняється від минулорічної. Так подавати її варто за місцем своєї роботи. Про те, які дані ще слід вказати у документі, а також про деклараційну кампанію 2013-го, що вже стартувала з початку року, дивіться у нашому наступному сюжеті.

Вже цього тижня закінчується термін подання декларацій для державних службовців. Усі, хто має такий статус, минулого року подавали документ до Державної податкової інспекції Полтави, а в 2013-му вони мають це зробити вже за місцем своєї роботи. Сама декларація держслужбовців цьогоріч трохи змінилася, роз'яснюють фахівці.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтаві

Якщо у минулому році не заповнювалась графа «витрата» державними службовцями на утримання майна, що йому належить: автомобіль, нерухоме та рухоме майно, то в цьому році ці витрати заносяться до декларації/

А ось до 1 травня фізичні особи, які отримали спадщину у вигляді нерухомості чи продали автотранспорт більш ніж один раз за рік повинні виконати конституційний обов'язок і подати обов'язкову декларацію про отримані доходи, не забувши змінити ставку оподаткування із 15 до 17%.

/Віктор Книш, заступник начальника ДПІ у м.Полтаві

У випадку отримання доходу – більш ніж 120 мінімальних зарплат, протягом 2012 року. А це сьогодні становить 128 тисяч гривень від декількох джерел виплат/

З декларацією про доходи за 2012 рік можна звернутись до Центру обслуговування платників податків, що знаходиться в одному приміщенні з ДПІ у місті Полтаві, у будні та в суботу. А протягом усього року, нагадують податківці, платники податків можуть скористатися і своїм правом на податкову знижку. Наприклад, якщо ви мали витрати на навчання чи штучне запліднення, можна подати відповідну декларацію та копію документів, що підтвердують це, до податкової за місцем своєї реєстрації.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію