У Полтаві підбили підсумки фестивалю «Світ дитячих захоплень»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/0QQKk0C9gPDJs

Упродовж лютого у Полтаві проходив традиційний фестиваль «Світ дитячих захоплень», нині ж настав час підбити підсумки роботи більш ніж 1600 школярів із 42 навчальних закладів міста. У Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся заключний концерт. Вокальні і хореографічні колективи, а також окремі виконавці одержали відзнаки, зокрема, дипломи від Полтавської міської ради.

У рамках фестивалю «Світ дитячих захоплень» пройшли відбіркові тури в різних номінаціях: музичне і вокальне мистецтво, хореографія. У ньому взяли участь солісти-вокалісти, хорові колективи, вокальні ансамблі, музичні та хореографічні колективи із 42 шкіл міста. У заключному ж концерті свої таланти демонстрували кращі з кращих.

/Олена Максимович, учасниця хореографічно-танцювального колективу «Ренесанс»

Найпершим етапом були тяжкі тренування в хореографічному залі. Ми дуже задоволені своєю працею, недарма займалися в тренувальному залі/

Кращими у загальному рейтингу учасників журі визнало учнівські і педагогічні колективи першого ліцею та 9-ї гімназії, друге місце посіли друга школа та навчально-виховне об'єднання №14, на третьому місці опинилися четверта школа, 17-та гімназія і навчально-виховний комплекс №16. Чимало призів дісталося й 28-й та 30-й гімназіям.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Кожного року я дивлюсь і дивуюсь, які таланти ростуть і виховуються у нашому місті! Я вважаю, що не головне, хто виборов яке місце, головне, що ви у нас такі красиві, талановиті, багаті на творчість/

Світлана Порохня вручила творчим колективам дипломи міської ради та кубки. У більшості учасників фестивалю – уже ціла колекція нагород. Та школярі радіють, кажуть: добре, що є такі конкурси.

/Анастасія Кияшко, учасниця хореографічного колективу «Міленіум»

Вони розвивають людину, виховують, привчають до сцени, роблять нас щирішими, відкритішими/

2013-й рік, який Президент України оголосив роком дитячої творчості, школярі Полтави розпочали яскраво – перемогами у фестивалях та конкурсах, і не лише міського та Всеукраїнського рівнів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію