У ПУЕТі пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформатика та системні науки»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qUGw0t6LhWxqR

У Полтавському університеті економіки і торгівлі під егідою Української федерації інформатики вже вчетверте пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформатика та системні науки». Упродовж 2-х днів науковці із вищих і середніх навчальних закладів, а також науково-дослідницьких організацій України, Росії, Узбекистану та Азербайджану обговорювали такі питання, як теоретичні основи кібернетики та математичного моделювання.

Проведення Всеукраїнської конференції «Інформатика та системні науки» в Полтавському університеті економіки і торгівлі – доказ того, що ВУЗ утримує лідерство з інформаційних технологій у навчальних і наукових дослідженнях регіону. На базі ПУЕТ працює національний комітет Української федерації Інформатики, нещодавно виш отримав золоту медаль та диплом лауреата конкурсу міжнародної виставки-презентації «Сучасні заклади освіти» за створення та впровадження електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, програм та рішень для системи освіти.

/Ольга Карпенко, проректор з наукової роботи і міжнародних зв'язків ПУЕТ

Наш університет є визнаним у регіоні навчальним закладом, який опікується розвитком моделювання, інформатики, кібернетики. У нас працюють доктори наук, які створюють наукові школи/

Конференція об'єднала науковців у сфері математичного моделювання, кібернетики, математики та інформатики із 43-х навчальних закладів та дослідницьких організацій України, Росії, Азербайджану та Узбекистану. Серед них – 51 кандидат наук, 20 докторів наук, студенти та аспіранти, здебільшого ВУЗів Полтави та Харкова.

/Олег Ємець, завідувач кафедри математичного моделювання і соціальної інформатики ПУЕТ

Які напрями роботи конференції ? Це і теоретичні основи інформатики, і математичне моделювання, це і програмне забезпечення для будь-яких комплексів, явищ, процесів/

За результатами роботи конференції вже розробили рекомендації та видали збірник тез, розрахованих на вузькоспеціалізованих фахівців. Сучасне суспільство не взмозі обійтися без спеціалістів у галузі інформатики. ПУЕТ – справжня кузня кадрів, тут готують фахівців за напрямами «економічна кібернетика і математичне моделювання», «соціальна інформатика».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію