У літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відкрилася виставка молодої харківської художниці Олени Борисової

Експозиція налічує 10 творів, які полтавці мають змогу побачити першими. Далі полотна будуть демонструватися у найбільших містах країни, а можливо – і за кордоном, сподівається авторка.

Виставка готувалась досить довго і планувалась ще на позаминулий рік, говорить автор, член молодіжної спілки художників України Олена Борисова. Матеріал же вдалося зібрати тільки зараз. Щоправда, налічує експозиція всього 10 робіт, які в подальшому, за словами пані Олени, можуть увійти до більшої виставки. Поштовхом до створення полотен стала подорож землями Західної України, де авторка знайомилася з тамтешньою культурою, традиціями та побутом. Свій вплив справила і культура Греції. До речі, художниця захоплена цією країною, адже й сама має грецьке коріння.

Може працювати Олена Борисова і з аквареллю, і з маслом. Всі полотна нинішньої виставки - це пастель.

Про свої плани на майбутнє пані Олена говорити не любить, та нам відкрила деякі таємниці. Виставка має пройти по всій Україні, а закінчиться в рідному місті художниці - Харкові. Не виключено, що поїдуть полотна і за кордон. А розпочала експозицію Олена Борисова саме з Полтави. Тому у мешканців нашого міста ще є можливість побачити роботи учасниці численних всеукраїнських та міжнародних виставок.

Стрічка новин