За останні чотири роки через невиконання судових рішень по області сума нестягнутих коштів в інтересах держави і громадян перевищила 22 мільйони гривень

А це, до речі, – річний бюджет Чорнухівського району. Із цього приводу до органів прокуратури надходить чи не найбільше звернень, і саме про це говорили сьогодні на колегії в обласній прокуратурі.

Прокурори мають претензії до виконавчої служби всіх рівнів. Судові рішення не виконуються роками, зазначає головний прокурор області Віктор Войцишен. Каже, буквально вчора до нього на прийом прийшла працівниця заводу "Знамено", якій суд призначив сплатити заборгованість по зарплатні ще в 2003-му році. Досі це рішення не виконано.

Виконання судових рішень - одне з головних питань, яке викликає стурбованість громадян. Тільки за минулий рік з цього приводу до органів прокуратури області надійшло більше 200 заяв - а це на 65% більше, ніж у 2005-му. Така незадовільна ситуація стала підставою для проведення прокурорської перевірки виконання судових рішень. За її результатами порушено три кримінальні справи, винесено 35 протестів, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 11 посадових осіб. Після перевірки борг за позовами минулих років зменшився майже на три мільйони гривень - з 22-х до 19-ти.

Стрічка новин