Вихователька дитячого садка на власному подвір'ї затримала злодія

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Зв'язавши чоловіка, який проник до її двору, та ризикуючи власним життям, Валентина Лугова і не думала, що допоможе правоохоронцям. До слова, на рахунку затриманого вже було скоєння подібних злочинів. Деталі події дивіться у наступному сюжеті.

Вихователька дитячого садочка з 45-річним стажем Валентина Лугова на своєму віці бачила різне, проте затримувати злочинців ще не доводилося. Того дня, розповідає полтавка, вона була вихідною, поралася по господарству. Аж раптом побачила у вікно, що на її подвір'ї ходить незнайомець. У чоловіка в руках був візок. Жінка почала кричати, щоб той залишив речі і пішов геть.

/Валентина Лугова, затримала крадія

Він, нічого не відповідаючи, а на візку лежав пакет з речами, він схопив пакет і почав тікати. Я вискочила і почала його доганяти/

Полтавці таки вдалося наздогнати злодія. Більше того, жінка загнала його у глухий кут подвір'я та покликала на допомогу чоловіка. Подружжя удвох зв'язали незнайомцю руки та ноги. У такому стані він і дочекався приїзду дільничних інспекторів Київського райвідділу міліції. Як встановили правоохоронці, затриманий вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння подібних злочинів. З приводу цієї крадіжки злодій має своє пояснення.

/затриманий

Тачку я взяв для господарських потреб, тобто перевозити будматеріали, пісок, тому що я працюю на будівництві/

Звичайно, говорять правоохоронці, пані Валентина наражала себе на велику небезпеку, адже злодій міг бути озброєний.

/Ігор Кречетов, заступник начальника Київського РВ міста Полтави

У подібних випадках злочинці вдаються до фізичного опору. В даному випадку жінка не усвідомлювала той факт загрози своєму життю, тому вона сміливо затримала даного злочинця/

У момент затримання, говорить Валентина Лугова, думка про можливу загрозу життю не виникала.

/Валентина Лугова, затримала крадія

Коли вже ми стали думати, якби він був з ножем, став чинити опір, тоді вже так, а до цього страшно не було/

За свій сміливий вчинок вихователька дитячого садка отримала почесну грамоту. А от злодію, який хотів поцупити чужі речі, загрожує відповідальність у вигляді чималого штрафу, виправних робіт на строк до двох років, або ж позбавлення волі на строк до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію