До кінця тижня на території України очікується суха та спекотлива погода, повідомляє вітчизняний Гідрометеоцентр

Температура повітря вдень сягатиме 35-37 градусів вище нуля, місцями – навіть сорока. Обласне управління з питань надзвичайних ситуацій закликає полтавців берегти себе. Відпочиваючи біля водоймищ - дотримуватися правил поведінки на воді, а під час відвідин лісу - пильнувати вогнища, утім, краще зовсім їх не розводити.

Упродовж цього тижня температура повітря буде підвищуватися. В четвер вона підніметься до 35-38 вище нуля, а у п'ятницю-суботу у деяких районах буде навіть 39-40 градусів тепла. Дощів синоптики не прогнозують. Прохолодна погода в ці дні збережеться тільки в Карпатах - всі інші регіони України, у тому числі, і Полтавщина потерпатимуть від спеки. Трохи проходніше - на 3-5 градусів, буде хіба що на узбережжі морів. У неділю і ще три-чотири дні погода суттєво не зміниться. Дощів Гідрометцентр поки не обіцяє і на наступному тижні. А от обласне управління з питань надзвичайних ситуацій закликає полтавців в таку спекотливу погоду особливо берегтися, відпочиваючи біля водоймищ - дотримуватися правил поведінки на воді. По можливості, не розводити вогнища.

Щоб запобігти зневодненню, у спеку лікарі радять, перш за все, відмовитись від алкогольних напоїв - вони збільшують тепловіддачу організму і провокують перегрів. Також лікарі настирливо радять у спекотливі дні пити не менше 2-х літрів рідини. І при цьому не захоплюватися газованими напоями.

Стрічка новин