Полтавські МНС-ники провели навчання з порятунку людей на воді

Уже скоро на полтавських водоймах крига скресне, а отже, це сигнал рятувальникам допомагати тим необережним полтавцям, хто може опинитися у воді. Саме тому співробітники Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели навчання із порятунку людей на водних об'єктах.

Навчання рятувальників на водних об'єктах розподілили на три етапи. Протягом першого перед МНС-никами стояло завдання врятувати потрепілих із криги, яка дрейфувала за течією. У наступних епізодах вони вдосконалювали свою майстерність у порятунку рибалок за допомогою човна та пристрою «соломинка». Звичайно, на березі на умовно постраждалих чатували співробітники медичної служби. Вони інструктували про правила надання першої медичної допомоги у випадках переохолодження. У навчаннях взяв участь увесь особовий скалад та техніка Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, рятувально-водолазної станції, швидкої медичної допомоги.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Я задоволений проведенням сьогоднішніх навчань. Усі рятувальники працювали злагоджено, виконують чітко свою роботу, знають, що треба робити і, як результат, ми бачимо, що спасіння, умовне спасіння, відбулося чітко і вчасно/

Профілактичні навчання показали: рятувальники добре підготовлені до дій за призначенням.

Стрічка новин