АПК Полтавщини посідає 2-ге місце в регіоні за рівнем травматизму на робочих місцях

У відеоархіві знаходяться 6 сюжетів з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4
5) Сюжет №5
6) Сюжет №6

У 2012 році на об'єктах агропромислового комплексу Полтавської області загинуло 7 чоловік. Це досить високий показник, вважає влада області, до того ж більший, ніж у попередньому 2011-му. Тож як знизити останній у році поточному, стратегію визначали у Полтавській обласній державній адміністрації.

Згідно з інформацією Держгірпромнагляду України, у 2012 році на об'єктах агропромислового комплексу України було смертельно травмовано 116 працівників. З них на сільськогосподарських підприємствах – 68 працівників, що на 5 більше, ніж попереднього, 2011 року. Статистика свідчить, що тенденція до збільшення кількості загиблих простежується і в нашій області. Так минулого року пішли з життя 7 робітників агропромсектору Полтавщини, у порівнянні із 6-ма 2011-го.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Виконання інструкцій в повній мірі з техніки безпеки обов'язкове – навчання людей, які виконують свої функції на роботі, ну і робота з машинами, механізмами, це, мабуть, три таких напрямки, за якими відбуваються нещасні випадки/

І хоча за майже 2 місяці поточного року ще жодного летального випадку на аграрно-промислових підприємствах Полтавської області не зафіксовано, говорить Борис Галушко, вже є шість травмованих, і цей факт разом із минулорічною тенденцією до збільшення смертельних показників дуже турбує владу області. Відтак представники останньої разом із колегами з районів, керівниками управлінь, установ та організацій, підприємств та територіальних підрозділів об'єктів агропромислового сектору регіону в режимі селекторної наради визначили стратегію роботи на 2013 та наступні роки, результатом якої має стати зниження як кількості загиблих, так і постраждалих.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Активна робота в цьому напрямку буде у контролюючих органів. Ми вимагатимемо серйозну роботу від Держгірпромнагляду і, безумовно, від управлінь сільського господарства, які безпосередньо несуть відповідальність за ситуацію, яка склалася в області/

Серед протокольних доручень Ради з питань безпечної життєдіяльності населення при облдержадміністрації виділили і проведення семінарів-нарад дотримання вимог безпек під час весняно-польових робіт, які вже незабаром розпочнуться на Полтавщині.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію