У Кременчуці правоохоронці вилучили 9 гральних автоматів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/c4ftTxiWgPCzk

Ще на один підпільний зал з ігровими автоматами стало менше. У Кременчуці співробітники управління державної служби боротьби з економічними злочинами управління внутрішніх справ Полтавщини вилучили 9 одиниць комп'ютерної техніки, переобладнаної під гральні автомати. Яка міра покарання очікує на власників підпільного грального бізнесу, знають наші кореспонденти.

Незважаючи на заборону грального бізнесу в Україні, підпільно в одному з барів Кременчука успішно функціонував зал з надання гральних послуг.

/Сергій Гребеножко, начальник сектору боротьби зі злочинами у сфері інтелектуальної власності управління державної служби боротьби з економічними злочинами

У приміщенні даного закладу розташовувалося 9 одиниць комп'ютерної техніки, переобладнаної під гральні автомати. У даному закладі надавалися послуги усім охочим, хто хотів позайматися азартними іграми за допомогою системи Інтернет/

Головним розпорядником закладу був системний адміністратор, який надавав доступ до комп'ютерів, та в разі виграшу видавав клієнтам гроші. У ході перевірки співробітники управління державної служби боротьби з економічними злочинами Управління внутрішніх справ Полтавщини вилучили всю комп'ютерну техніку. Наразі проводяться слідчі дії по встановленню організатора підпільного закладу з надання послуг у сфері грального бізнесу. Слідчим управлінням УМВС в Полтавській області відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 203 з позначкою 2 (Зайняття гральним бізнесом).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до п'ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію