Вбивством у Полтаві закінчилася сутичка в одному з кафе

35-річний полтавець отримав смертельне ножове поранення в серце від 29-річного жителя міста Кіровограду. Трагедія сталася поблизу одного з полтавських кафе. Одразу затримати кіровоградця не вдалося, та невдовзі він сам з'явився з повинною. Подробиці події – у наступному сюжеті.

Сутичка в одному з полтавських кафе закінчилася вбивством. Розпочався конфлікт словесними образами, далі його учасники перейшли до більш рішучих дій.

/підозрюваний у скоєнні вбивства

Я в процесі нервового зриву не зміг себе проконтролювати. У нас вийшла з ним бійка у рукопашну/

Потім бійка перейшла на вулицю. Тоді ж в хід пустили холодну зброю. Внаслідок 9 ножових поранень у передню поверхню грудної клітини 35-річний полтавець загинув. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.

/Іван Кінашевський, прокурор Октябрського району міста Полтава

На місці було проведено ряд слідчо-оперативних заходів з метою встановлення особи, яка скоїла цей жахливий злочин. Особу не вдалося затримати по гарячих слідах/

Утім, через кілька днів винуватець трагедії сам з'явився на порозі прокуратури Октябрського району. Він зізнався у скоєнні цього тяжкого злочину.

/Денис Дериконь, старший слідчий Октябрського райвідділу міліції міста Полтава

Згідно з ухвалою Октябрського районного суду, йому було застосовано запобіжний захід тримання під вартою. Підозрюваний по справі дає зізнальні покази. Наразі призначений ряд судових експертиз/

По закінченню судових експертиз кримінальне провадження буде передано до районного суду з обвинувальним актом. За скоєння злочину затриманому загрожує позбавлення волі від 7 до 15 років.

Стрічка новин