Стан підземного переходу по вулиці Маршала Бірюзова та питання передачі його в оренду з подальшою реконструкцією та капітальним ремонтом стали метою виїзного засідання комісії міськвиконкому

За участю представників розташованих поряд з переходом підприємств та організацій голови постійних комісій міськради вирішували проблеми, пов'язані з благоустроєм підземної споруди.

Як виявилося, у Полтаві є аномальне місце. Проте на відміну від решти, що називаються таким поняттям, наше не має потойбічних дивних властивостей. Воно просто не має власника. Мова – про підземний перехід по вулиці Маршала Бірюзова. Як не парадоксально, але цей об'єкт за документами нікому не належить. І так було з часів розпаду СРСР. От і був перехід всі ці роки безхозним, служачи лише туалетом. Терпець увірвався у працівників заводу "Полтавамаш". Саме його керівництво звернулося до міськвиконкому з питанням про стан цього підземного переходу. В той же час міська рада своїм рішенням від 27 лютого цього року віддала 6,2 гектара прилеглої території по вулиці Маршала Бірюзова товариству з обмеженою відповідальністю "Калинова" під забудівлю торговельного комплексу. Одночасно міськвиконком зобов'язав підприємство зробити капітальний ремонт і переходу. Підприємство вирішило не просто ремонтувати, а взагалі реконструювати перехід, щоб зробити його привабливим для полтавців та представників бізнесу. Але для цього потрібно віддати споруду в оренду. Тому спершу слід у судовому порядку визначити міську владу власником переходу, а вже потім можна буде передавати об'єкт ТОВ "Калинова". У засіданні взяли участь представники олійно-екстракційного заводу "Кернел-груп", профтехучилища №24, санепідемстанції, управління житлово-комунального господарства, Київського райвиконкому та відповідних комісій міськвиконкому. Виявилося, що про благоустрій цього об'єкта треба дбати спільно. У кожного представника були свої побажання з цього приводу.

Більше того, як виявилося, місцевий каналізаційний колектор постійно забивається результатами виробництва олійно-екстракційного заводу. Прибувший на місце, голова профільної комісії з питань екології Олексій Горик розповів, що наразі підприємством ведуться роботи з ліквідації таких наслідків виробництва.

Найближчим часом тут мають початися відновлювальні роботи, і з часом у Полтаві з'явиться ще один комфортабельний підземний перехід.

Стрічка новин