У Полтаві на 20 магістрів стало більше

Дипломи студентам факультету економіки і менеджменту Полтавської державної аграрної академії вручили у стінах Галереї мистецтв.

Випускник – абітурієнт – студент – бакалавр – і, нарешті, магістр. Таку еволюцію за п'ять з половиною років пройшли ці 20 новоспечених менеджерів-управлінців.

/Тетяна Бардіна, магістр ПДАА

Відчуття ностальгії... Ще вчора ми отримували студентські квитки, залікові книжки, сьогодні стоїмо в черзі за своїми дипломами. Не хочеться прощатися з альма-матір'ю – Аграрна академія стала для нас справжнім домом за ці 5,5 років/

У стінах рідної академії, продовжує дівчина, кожен студент знайшов себе не тільки у професійному плані. Так сама Тетяна пройшла шлях: активістка – студдекан – голова студентської ради академії, а тепер взагалі очолює Об'єднану раду студентського самоврядування при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.

/Тетяна Бардіна, магістр ПДАА

В аграрній академії є всі умови, щоб студент зміг себе реалізувати. Я реалізувала себе в органах студентського самоврядування, мої однокурсники і одногрупники реалізувалися в науковій діяльності, у громадській, мистецькій/

Але всі ці набуті професійні практичні та теоретичні навички магістри-управлінці почнуть втілювати у життя трошки пізніше. Сьогодні вони святкують, ще відчувають себе студентами та безтурботно жартують.

/Дмитро Насаєв, магістр ПДАА

Я завтра думаю пофарбувати волосся в зелений колір і хоч місяць відпочити/

А якщо серйозно, то попереду випускників факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії чекає працевлаштування. А з ним, впевнена ректор академії, яка, до речі, сама 30 років тому закінчила цей же факультет, проблем не виникне.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

У нас є Центр кар'єри, куди стікається вся інформація про вільні місця у Полтавській області. І ми вже їм пропонуємо: це і агропідприємства, великі аграрні холдинги, державні установи: і Антимонопольний комітет, казначейство, контрольно-фінансове управління, тобто, в таких також державних установах працюють наші випускники/

Стрічка новин