Драйвовий концерт привіз до Полтави гурт «PanKe Shava»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LonFRIhMgPDPE

Музичний колектив уже не вперше тішить полтавську публіку своїми піснями. Цього ж разу до нашого міста завітали в рамках гастрольного концертного туру. Напередодні виступу під час прес-конференції своїми творчими планами музиканти поділилися і з нашими журналістами.

Гурт «PanKe Shava» – нетиповий для українського шоубізу. Його пісні більше знають поза межами батьківщини. Саме тому, пояснюють учасники гурту, більша частина цьогорічного концертного туру проходитиме на території Польщі. Виступ «PanKe Shava» також зможуть побачити кілька білоруських, російських та українських міст. Для колективу уже стало доброю традицією у лютому-березні влаштовувати концертні тури в підтримку любові, що носять символічну назву «P.S.Love Tour». Концерт у Полтаві став п'ятим за рахунком, де рок-ватага заспівала своїх пісень.

/Тимофій Мороховець, засновник гурту «PanKe Shava»

П'ятий концерт для мене визначний, тому що це місто, Полтава, для мене те місто, де я провів свою зрілу молодість. Чому воно для мене визначальне? Тому що всі друзі, митці, всі друзі творчі, вони залишилися тут/

До Полтави колектив привіз нові пісні. Засновник «PanKe Shava» Тимофій Мороховець говорить: найголовніше у творчості гурту – тексти. Саме їхня філософія дозволяє завойовувати все нових прихильників. Іншою запорукою успіху колективу Тимофій Мороховець називає професійну роботу своїх колег.

/Тимофій Мороховець, засновник гурту «PanKe Shava»

Кожен із них у своєму виді мистецтва, своєму інструменті – це є митець. Окрім того, вони дуже цікаві, дуже глибокі, як особистості. Звісно, що в кожного своя думка, кожен має право її висловити і, звісно, ситуації нетипові виникають у колективі/

Але називати їх конфліктами Тимофій Мороховець не наважується. Говорить: це ситуації, які легко вирішуються. Тож за 4 роки існування колективу його учасники стали справжньою родиною. У їхніх планах – створення музичного еко-тролейбусу, у якому б можна було давати концерти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію