Незавершена прибудова до полтавської п'ятиповерхівки може розсипатися прямо на місцевих дітей

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KJzcBeBtgPCrz

Близько 17 років тому до одного з полтавських п'ятиповерхових будинків почали добудовувати приміщення. Для чого воно тоді призначалося – місцевим мешканцям повідомили. Але через стільки років на цій ділянці тільки ростуть бур'яни, на стінах розсипається цегла, немає ні даху, ні підлоги, і знайти господаря полтавцям не вдається. Небезпечне будівництво, яка загрожує дітям вулиці Гожулянської, досліджували цього тижня Інна Безугла та Сергій Сепітий.

/Інна Безугла, журналіст

Бувають будинки-привиди, а в цьому дворі є примарна недобудова. Ще 17 років тому на цьому місці мала з'явитися пошта, але нині тут – самі тільки стіни, які навіть без сторонньої допомоги буквально розсипаються по цеглині/

Мілора Прокопенко, яка живе у будинку по вулиці Гожулянській, 20а багато років, розповідає: раз-по-раз відганяє дітей, які часто люблять гратися на стінах недобудованого до п'ятиповерхівки приміщення.

/Мілора Прокопенко, живе у будинку по вул. Гожулянській, 20а

Вони вилазять по цеглі і забираються на перекриття нагору. Не дай Боже, воно рухне – у нас буде смертельний випадок. Аварійні стіни тут, розпадається повністю цегла/

Спочатку планували, що тут буде поштове відділення, розповідає жінка, потім продали цю ділянку якомусь підприємцю, а згодом власник знову змінився. Хто володіє розвалинами наразі, дізнатися мешканці будинку не можуть. Бачать тут лише любителів випивки, наркотиків і бомжів, які готують собі істи.

/Мілора Прокопенко, живе у будинку по вул. Гожулянській, 20а

У нас тут ну дуже багато сміття, постійно живуть бомжі, брудно. Навпроти - магазин, там продають пиво, то тут ще й громадський туалет. Влітку смердить неможливо, а навпроти - ще й сімейна амбулаторія/

На роботу двірника, який прибирає тутешню територію, мешканці будинку не скаржаться, говорять: у дворі завжди охайно. А ось недобудова, наче брудна пляма – чистота тут надовго не затримується. Хоча буквально зранку перед приїздом нашої знімальної групи височезні хащі, що росли на території колишнього будівництва, розповіла Мілора Прокопенко, хтось розчистив.

Аби з'ясувати, чи можна віднайти власника недобудови та привести її до ладу, ми звернулися до прес-служби міської ради. У ній нас запевнили, що відповідний запит направили до управління житлово-комунального господарства Полтави, втім упродовж середи відповідь не надійшла. Ми сподіваємось, що власник прибудови таки знайдеться і приведе її до ладу, аби вона не загрожувала здоров'ю полтавців. І традиційно залишаємо право за всіма сторонами висловити свою думку з даної проблеми.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію