Полтавські правоохоронці прозвітували про свою роботу у січні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/0mD-YWNlgPDCu

Пріоритетні напрямки роботи правоохоронців області – боротьба з економічною злочинністю, викриття фактів корупції та хабарництва, виявлення та припинення діяльності організованих злочинних груп. Про це йшлося на засіданні колегії УМВС Полтавщини. Більше про підсумки роботи правоохоронців за січень 2013 року – у наступному сюжеті.

Розпочали засідання колегії УМВС України в Полтавській області з кадрових питань. Зі змінами присутніх ознайомив очільник обласної міліції Едуард Федосов. Потому перейшли до нагородження працівників оперативних підрозділів. Приводом для цього слугувало затримання особливо небезпечного злочинця, який нападав на жінок у Кременчуці. За високий професіоналізм у роботі чотири правоохоронці отримали із рук начальника міліції Полтавщини Едуарда Федосова цінні подарунки.

Після урочистостей учасники колегії обговорили ряд питань оперативно-службової діяльності. Так пріоритетними у роботі правоохоронців залишаються боротьба з економічною злочинністю, викриття фактів корупції та хабарництва, виявлення та припинення діяльності організованих злочинних груп.

Про результати діяльності міськрайвідділів за напрямами роботи відзвітувалися також заступники начальника УМВС та керівники ряду галузевих служб.

Підбиваючи підсумки Колегії, очільник міліції Полтавщини визначив начальникам підрозділів конкретні завдання та терміни для усунення озвучених на засіданні недоліків у роботі.

По завершенню наради всі керівники міськрайвідділів продемонстрували у тирі ФСТ «Динамо» свої вміння з вогневої підготовки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію