В Художньому салоні квітковою виставкою митці зустрічають весну

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

За вікном – похмура погода, а в Полтавському художньому салоні вже буяє весна. Троянди, півонії, проліски, зображені на картинах полтавських майстрів пензля, стали окрасою виставки «Квіти у нашому житті». Бачили це різнобарв'я фарб Крістіна Брігіда і Олексій Гнипа.

Майже 72 роботи полтавських художників увібрала в себе виставка «Квіти у нашому житті». Полотна різноманітні за технікою, жанром та змістом. На їх створення художників надихнула сама природа.

/Людмила Солодкова, директор Художнього салону

Полтавські майстри пензля змогли передати часточку Божої краси і рідної природи, яку ми не завжди помічаємо у нашому бурхливому та суєтному житті/

Квіти - невичерпне джерело натхнення, діляться митці. Відтворювати їхній характер на полотні допомагає колір. Саме тому виставка насичена різними барвами і різними квітами. Адже, розповідають автори картин, вони не мають особливих вподобань серед останніх.

/Ігор Величко, художник

В принципі, усі квіти подобаються, і я їх малюю у міру можливостей/

А ще квіти заряджають позитивною енергією не лише тих, хто споглядає картини, а й тих, хто їх створює.

/Марина Рожнятовська, художниця

Вони несуть для мене гармонію, довершеність форми. Квіти для мене - це уособлення чистоти, краси, ніжності, весни, гарного, позитивного настрою/

З таким настроєм, говорить Марина Рожнятовська, і потрібно сідати за роботу над картинами. Останні здатні подовжити чи дати нове життя живим квітам. Погоджуються з цим і відвідувачі виставки.

/Володимира Кравченко, відвідувачка виставки

Я щаслива, що в такий похмурий день я потрапила в цей магазин, який дуже люблю і відвідую 40 років. Тут така духовна столиця нашого міста. Я завжди тут відпочиваю душею, а сьогодні особливо. Тут радісно, тут рапсодія квітів. Художники з такою любов'ю малювали ці картини. Вони дихають таким добром/

Володимира Кравченко продовжує: напередодні Дня Святого Валентина ця виставка доречна як ніколи. Адже, говорить, квіти можна дарувати не лише живі. Троянди на полотні тішитимуть око коханої набагато довше, ніж звичайні букети.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію