У Полтаві поблизу четвертої поліклініки просто перед житловими будинками впало дерево

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/OCVQMJ1ygP8D4

Вже близько двох тижнів його обходять місцеві жителі. Люди говорять: величезне дерево ніхто не досліджував на аварійність і ніяких заходів, щоб його прибрати, досьогодні не вживав.

Розкидані пляшки, порожні склянки, побутове сміття й на додачу – дерево, вирване з корінням. Це не кадри з фантастичного фільму про кінець світу. Це реальність, яку спостерігають жителі вулиці Калініна поблизу студентської поліклініки. Тут вже декілька тижнів, говорять місцеві мешканці, аварійне дерево лежить просто поблизу житлових будинків. Гілки з нього почали опадати одразу після Нового року, а з потеплінням воно взагалі впало. У тутешніх жителів стосовно долі цього дерева – свої припущення.

/Бліци

- Воно вже створило аварію. Хтось йшов, на когось впало. Воно заважає

- Начальника б сюди, щоб подивився, де правильно, а де неправильно, щоб люди ноги не ламали. Ось дерево скільки лежить

- А хто його завалив? Напевно, спеціально. Напевно, щось будуватимуть, черговий кіоск. Я так думаю. Таке дерево важко завалити, і трактор не завалить. Під'їхала механізація і тут буде кіоск

- Хтось може не побачити, все може бути

- Я думаю, що дещо створює ситуацію. Це не нові насадження, і можуть зламатися комусь на голову/

Утилізацією таких аварійних дерев повинне займатися комунальне підприємство «Декоративні культури». Додзвонившись до керівництва останнього лише близько 17 години, нам пообіцяли вже в середу усунути небезпеку, яку несе це дерево, вивізши його з території житлових будинків. Стосовно ж купи сміття, яка знаходиться в десяти метрах від цього дерева, її теж пообіцяли прибрати найближчим часом. За словами начальника ЖЕДу Олександра Ландаря, двірники вже сьогодні зайнялися благоустроєм цієї ділянки. Чи виконають свої обіцянки комунальні служби – місцеві жителів зможуть перевірити вже завтра.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію