Більше мільйона гривень планується виділити з обласного бюджету на підтримку молодіжного будівництва

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/P2jX8VY2gP8HL

Таке рішення прийняли на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Які ще питання розглядали депутати – знає Юлія Іващенко.

Вперше в цьому році відбулося засідання комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку. Порядок денний, говорить голова обласної ради Іван Момот, – досить насичений.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

В програмі комісії ми і по будівництву, і по зв'язку, і по молодіжному будівництву, ми заслухаємо про хід виконання програми, які були вже прийняті/

Один із таких документів – «Програма забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки». Згідно з нею, зазначає заступник директора Полтавського регіонального управління «Дежавний фонд сприяння молодіжному будівництву» Артур Волосов, у 2012 році пільгові кредити отримали 47 молодих сімей у Кременчуці та 7 сімей у Полтаві. Програмою також передбачений ряд пільг для отримання молодіжного кредиту.

/Артур Волосов, заступник директора Полтавського РУ «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву»

Молоді сім'ї, які мають двох дітей, погашають кредит на 20% менше, а сім'ї, які мають трьох і більше дітей, – на 50% менше від загальної вартості кредиту/

Станом на 1 січня 2012 року у Полтавській області на квартирному обліку перебуває 2176 молодих сімей та одиноких молодих громадян. Тому для зменшення їх кількості, наголошує Іван Момот, з обласного бюджету планується виділити додаткові кошти на реалізацію Програми.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми плануємо додатково виділити кошти на підтримку молодіжного будівництва – більше 1 мільйона гривень/

Говорили на комісії і про хід виконання Програми будівництва підвідних газових мереж до сільських населених пунктів Полтавщини.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА

За період 2011 року по 2012 рік здійснено будівництво 26 газопроводів у тринадцяти районах області. На зазначені цілі у 2011 році виділено 13,7 мільйонів гривень, а вже у 2012 році було передбачено 15,9 мільйонів гривень/

Серед іншого депутати також розглянули внесення змін до вже діючих профільних програм.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію