Не в останню ніч, як студенти, а заздалегідь вони починають готуватися до сесії

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ZByGNks1gPAzm

Мова – про депутатів-обласників, які почали збиратися на засіданнях профільних постійних комісій і розглядати сесійні питання. Серед перших наші журналісти відвідали комісію з питань бюджету та управління майном.

Більше десяти питань, в тому числі – заяви та звернення – на порядку денному засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном. Відпочатку депутати заслухали інформацію про результати реалізації стратегії розвитку Полтавської області за минулий рік. В рамках обговорення запропонували над документом попрацювати більш плідно і окремо подискутували над одним із пріоритетних напрямків – медициною. За словами очільника області Олександра Удовіченка, левова частка уваги буде приділятися будівництву нових медзакладів.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Це по туберкульозу і ще обласний кардіодиспансер. Це те основне, що ми будемо робити у 2013 році. Той, хто був у кардіодиспансері, знає, яка там ситуація/

Крім того, щодо медичних питань в рамках реалізації Закону України «Про екстренну медичну допомогу» для швидкої плануть придбати 25 карет класу С – по одній на кожен район.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської облради

Це обласний бюджет, звідти направлятимемо кошти. Ми собі поставили планку у 13,5 млн.грн. Якщо буде дешевше, тоді придбаємо 26 машин/

Ще стільки ж, зазначають обласники, планують отримати від держави – на загальноукраїнському рівні таких авто планується придбати тисячу. Не оминули увагою на зібранні і питання незадовільного стану доріг.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Є той обсяг грошей, який є, і більше не буде, і їх катастрофічно не вистачає. І тут питання не в тому, що хтось не хоче працювати. В цьому році ми будемо мати колосальні проблеми по зносу доріг всіх рівнів – і комунальних, і державних/

Починати ремонтувати, за словами Олександра Удовіченка, розпочнуть за тиждень-два. Першими приводитимуть до ладу найаварійніші ділянки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію