Молодому полтавському гурту «S A M» вдалося пройти відбір до фінальної частини Міжнародного рок-фестивалю «Крок у майбутнє»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GfEiKMslgPCsf

Утім спочивати на лаврах, говорять учасники колективу, ще зарано. Тепер залишився лише один крок – фінальне голосування у соціальних мережах. Спілкувалися з учасниками колективу Крістіна БрігІда та Сергій Сепітий.

Сергій та Андрій познайомилися трохи більше року тому випадково. Концерт, де хлопці брали участь у складі різних музичних колективів, став для них доленосним. Після виступу на одній сцені почали спілкуватися, виявили спільні мистецькі смаки. Невдовзі Сергій допомагав Андрієві у записі пісні «Далеко». Потім, розповідають, вже почали замислюватися над створенням нового спільного музичного проекту. День народження гурту «S.A.M» – 21 жовтня 2012 року. Незважаючі на різні характери музикантів, розповідає засновник колективу Сергій Морозов, на творчому грунті конфліктів не виникає.

/Сергій Морозов, учасник гурту «S.A.M.»

Ми, можна сказати, взаємодоповнюємо один одного у творчому плані, в особистих питаннях. Звичайно, ми різні люди, у нас різні позиції на одне і те ж саме питання. Це важко пояснити, але ми знаходимо спільну мову/

Сергій та Андрій працюють в незвичному стилі, який поєднує різні музичні напрями. Самі ж музиканти називають його інструментальним роком. Особливість таких композицій у тому, пояснює Андрій Василенко, що основне змістовне навантаження лежить на музиці.

/Андрій Василенко, учасник гурту «S.A.M.»

Якщо в звичайних піснях основне емоційне навантаження іде від тексту, від того, як вокаліст подає цей текст, як він співає, то в інструментальній музиці перш за все ці емоції потрібно донести через музику/

За час існування колективу музиканти вже встигли записати 7 композицій. Навесні планують вихід першого демо-альбому.

/ІНТЕРШУМ

Гурт «S.A.M.» грає свою композицію/

Обмежуватися лише одним стилем хлопці не збираються. Говорять: в їхній музиці можна почути і рок, і джаз, і фольк.

/Андрій Василенко, учасник гурту «S.A.M.»

Душа музиканта досить широка і вона не може задовольнитися лише окремими стилями, окремими музичними ідеями, і те, що ми познайомилися з Сергієм, організували свій проект - інструментальний рок-гурт, це розширити свої можливості як музиканта, можливості втілити свої творчі ідеї і творчі напрацювання/

Саме творчі напрацювання та бажання бути почутими стали поштовхом до подання заявки на Міжнародний рок-фестиваль «Крок у майбутнє». Першу частину молодий полтавський гурт з легкістю пройшов, залишивши позаду деякі вже відомі колективи з України, Росії та Білорусі.

/Сергій Морозов, учасник гурту «S.A.M.»

Ми не будемо на цьому зупинятися, будемо далі працювати. Адже якщо людина вірить у свої сили, якщо людина робить кроки назустріч своїй мрії, то мрії збуваються/

До речі, «S.A.M» став єдиним колективом з нашого міста, якому цьогоріч вдалося увійти до фінального кола фестивалю. Тепер заповітну путівку на «Крок у майбутнє» їм допоможуть отримати голоси прихильників в одній із соціальних мереж.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію