Хто розумніший?

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/b2HJDY82gP8Jd

У Полтаві вже другий рік поспіль проводять ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій для учнів загальноосвітніх навчальних закладів 10 та 11 класів. Для них – два тури змагань, переможці яких навесні представлятимуть Полтавщину на фінальному, четвертому етапі у столиці.

Олексій приїхав на олімпіаду із Семенівки. Говорить: інформатикою та програмуванням почав захоплюватись іще у 13-ть років.

/Олексій, учасник олімпіади

Вікдрив для себе роки 2 тому і в майбутньому і цим хочу пов'язати своє життя./

Таких як Олексій, учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, які попередньо перемогли на районному етапі, загалом по Полтавщині назбирали 135 чоловік. Організатори нагадують: подібна олімпіада за Міністерського сприння проводиться вдруге.

/Марина Кирилюк, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського

Нам як організаторам вперше було нелегко організвати це все перш за все по районам. Але у підсумку Полтавсьа облсть сред інши облатей України посіла 3-5 місце по різним номінаціям. Цьогоріч ми проводимо цей ахід спільно і університетом екноміки та торгівлі, і яким у нас підписаний договір про співпрацю./

/Ольга Карпенко, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків ПУЕТ

Зв'язок із практикою, зв'язок із школою, із сучасною наукою - це місія вищрї школи. Ми повинні поєднати сучасні наукові знання із потребами практики. А для кого ми це здійснюємо? Для молоді, безумовно і якщо до нас приходять учні зі шкіл, зі своєю підготовкою ми розуміємо рівень освіти у школі./

Крім того, зазначають у ПУЕТі, вони окремо співпрацюють і з інститутом післядиспломної освіти. Це, у свою чергу, дає їм можливість удосконалювати методики навчання.

/Олег Ємець, завідувач кафедри математичного моделювання та соц.інформатики ПУЕТ

Наш університет можна без перебільшення вважати провідним у інформаційній діяльності. І це підтверджується останніми досягненнями, коли на рівні нашого міністерства наш виш був визнаний одним із 7-ми пілотних./

Сам ІІІ етап олімпіади, який провели на базі ПУЕТу, розбили на 2 частини. Перша – виконання міністерських завдань, друга – від журі. Переможці представлятимуть Полтавщину на фінальному, четвертому етапі в Києві, який орієнтовно запланований на березень-квітень місяць.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію