Зима – справжнє випробування для шкіри

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/FPvCXbrTgP8KE

Зима – важке випробування не тільки для комунальників, яким доводиться прибирати сніг чи засипати піском ожеледицю. Страждає від низьких температур та сухого повітря і наша шкіра. Як піклуватися про шкіру у холодну пору року, щоб не тільки не зашкодити своїй красі і здоров'ю, а й витратити цей час із користю – нашим журналістам підказали косметологи.

Не секрет, що відкриті ділянки тіла – шиї, кистей рук, обличчя піддаються постійному впливу навколишнього середовища. Відповідно, залежно від пори року, шкіра обличчя потребує і різних методів турботи про неї. Полтавки недаремно визнані чи не найвродливішими жінками у світі, мають свої рецепти краси у зимовий період.

/бліци:

- Зимою треба більше жиру, щоб він жирніший був, не зволожуючий. Адже він вбирає вологу і тоді шкіра набрякає, щось з нею робиться, морщиться. А от саме жирний крем мені порадили косметологи.

- Зимою не потрібно для захисту від сонця - ультрафіолету, тому вибір різний.

- Використовувати креми - нічні, денні. Менше знаходитися під вологим повітрям. Влітку шкіра - жирніша, взимку - сухіша - різні креми для цього використовувати.

- У мене нормальна шкіра, і косметолог мені порадив взагалі її не чіпати. Умиваюся я теплою водою з дитячим милом, можу змастити дитячим кремом./

Із деякими з цих порад, погоджуються і косметологи. Але наголошують: взимку необхідний особливо ретельний догляд за шкірою. Холод переноситься останньою набагато важче, ніж тепло: шкіра сохне і дуже потребує зволоження. Але тут головне не нашкодити. Крем, навіть найжирніший, містить воду, яка випаровуючись, викликає сухість шкіри і ще більше охолодження. Тож, ні в якому разі не можна наносити зволожуючі чи живильні засоби безпосередньо перед виходом на вулицю.

/Лариса Скрипник, дерматовенеролог-косметолог

Ми все це робимо, особливо коли на вулиці дуже холодно, не перед виходом на мороз. Треба витримати якусь паузу - пів години мінімум, а бажано годину./

На помірний холод судини відповідають розширенням, обличчя червоніє. При сильному морозі й тривалому перебуванні на холоді шкіра навпаки блідне, бо судини звужуються. В результаті спазму кровоносних судин погіршується кровопостачання тканин, порушується живлення шкіри. Щоб його відновити взимку незамінні і обов'язкові для будь-якого типу шкіри живильні креми. Для очищення шкіри краще використовувати будь-яку рослинну олію, сметану або кефір. Різноманітять і доповнять засоби по догляду за обличчям взимку маски. Але, основа «зимових» масок має змінитися. До них повинні входити такі складові, як вітаміни, сир, яєчний жовток, жири. Замість води в маски при необхідності додаються чай, соки, підсолену воду. Врахувавши всі ці поради за шкіру можете не перейматися, говорять косметологи, і взагалі пропонують використати холодну пору року для процедур по догляду, омолодженню та лікуванню недоступних влітку через агресивне сонячне світло.

/Лариса Скрипник, дерматовенеролог-косметолог

Взимку ми можемо робити всі агресивні процедури - пілінги як більш поверхві, так і глибокі, які більш агресивні. Вони викликають лущення і їх не можна робити влітку./

Але і тут слід бути обережим: сніг+сонце іноді бувають не менш небезпечними ніж літні теплі промені.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію