Норвегію визнали найкращою країною для життя в усьому світі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/zBrx4e4fgPBfw

Такі дані за спеціальним індексом вирахували представники Організації економічного співробітництва і розвитку. Норвегія посіла перше місце за такими показниками, як середня зарплатня жителів країни, їх прибутки, кількість годин, проведених на роботі, тривалість життя та якість води, повідомляють інтернет-ЗМІ. Україну, як показують дослідження останніх років, за цим рівнем нині зараховують до країн третього світу. Що думають з цього приводу полтавці та як оцінюють своє життя і перспективиу ньому – досліджували Інна Безугла та Олексій Гнипа.

Поняття «рівень життя населення» складається з трьох ключових аспектів: добробуту населення, рівня людського розвитку та нагромадження капіталу, пояснює вільна інтернет-енциклопедія. Середньостатистичні українці, а точніше полтавці, із цим погоджуються. Втім оцінюють своє життя не всі позитивно.

/полтавці:

- Середній рівень: у мене є вища освіта, але проблеми з роботою певні. Тому не дуже, скажімо так.

-В Європі середньостатистична людина може собі дозволити взяти кредит. У нас це доступно мало кому. Дуже велика прірва між бідними і багатими. У нас середнього класу немає взагалі.

- Рівень людей нижчий, ніж ми цього заслуговуємо.

- Супер!

- Я вже в тому віці, що мене всі ці перебудови не зачіпають./

Та й життєві показники у нашій країні є куди підвищувати. За рівнем смертності Україна у 2008 році посідала перше місце в Європі. Нині народжуваність, наприклад, у Полтаві, зростає, але переважити кількість смертей вона ще не може, кажуть статисти. Ці спеціалісти розповідають і про те, звідки отримують полтавці свій основний дохід: 40% його складає зарплатня, а ще майже 37 - різноманітна соціальна допомога від держави. Останні роки зріс відсоток і допомоги від родичів, яку отримують полтавці: з 6 до 10 процентів, розповідають в міському управлінні статистики. У підсумку виходить, що тільки половина доходу звичайної полтавської родини складає офіційна зарплатня, а решту - хто на що спромігся: підзаробити, отримати якийсь прибуток чи різноманітну допомогу. Що з цим робити - полтавці знають тільки у загальних рисах.

/полтавці:

- Влада повинна про це, у першу чергу, думати і провести економічні реформи. У нас, наприклад, взагалі немає в Україні виробництва.

- Треба дивитись на інші держави, які краще живуть. Для того, аби люди жили краще./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію