Вже другий рік поспіль Полтава не виконує бюджет

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/QQ5sqCTmgP8K4

Щоб обговорити це і ще 30-ть питань порядку денного на позачерговій двадцять дев’ятій сесії міської ради шостого скликання депутатам знадобилося трохи більше години. Про основні рішення, які присутні депутати схвалювали переважно одностайно – далі у сюжеті.

«По Полтаві гуляє грип» – така за словами Полтавського міського голови Олександра Мамая ймовірна об'єктивна причина відсутності 16-ти депутатів на 29-й позачерговій сесії міської ради 6 скликання. Втім 34-х з 50-ти цілком вистачило, щоб перейти до розгляду питань порядку денного. Перше – про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2012 рік. Останній, як, до речі і в 2011-му, Полтава не виконала.

/Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК

Вцілому надходження до загального фонду склали 856 млн. 492 тис.грн. До загального фонду міського бюджету без урахування трансфертів надійшло 585 млн. 688 тис.грн., виконання склало 99,7%./

Іншим питанням внесли зміни до головного фіндокументу міста на рік поточний. У зв'язку з ситуацією, що склалася в грудні 2012 року щодо обслуговування управлінням Державної казначейської служби України у місті Полтаві платежів головних розпорядників бюджетних коштів та поверненням профінансованих коштів до міського бюджету утворилася кредиторська заборгованість, на погашення якої виділили кошти за рахунок залишку станом на 1 січня 2013 року. Потому – швидко і без зауважень внесли зміни до ряду міських програм, які фінансуватимуться у поточному році та питань суто технічного характеру. Без особливих уточнень прийняли депутати і програму розвитку житлово-комунального господарства міста на 2013 рік, на яку виділили понад 90 млн.грн. Через зменшення державної субвенції і загальна кількість коштів на капітальний та поточний ремонти житлового фонду менша, ніж у 2012 році.

Загалом змін на сесії внесли немало. Серед іншого і щодо затвердженої міської програми забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та воїнів інтернаціоналістов. Тут, як-то кажуть, краще пізно ніж ніколи. Із затримкою, але місто нарешті перерахує свою долю (800 тисяч гривень) на оплату сертифікатів на квартири.

/Олександр Найпак, заступник Полтавського міського голови

Вноситься пункт, де сказано, щодо повної реалізації даної програми(мається на увазі казна), яка не проплатила кошти в 2012 році завдяки цьому пункту матиме можливість проплатити кошти в 2013 році./

Дочекаються свого цьогоріч і мешканці полтавських гуртожитків – 17 останніх перейдуть до комунальної власності міста, що дасть можливість людям приватизувати житло. Що стосується комунальної власності, згідно з рішенням Вищого господарського суду Кадетський корпус відтепер належить місту.

/ Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Тому як російською мовою можна сказати : "Висит груша - нельзя скушать". Будемо думати, що робити з ним. Сьогодні за рішенням суду знаодиться за територільною громадою, тобто належить в цілому всій полтавській громаді./

Визначатися із долею Кадетського корпусу мер пообіцяв вже навесні – у перших планах встановити огорожу та найняти охорону.

Зміни торкнулися і двох комунальних підприємств міста - відтепер Полтавські Шляхово-ремонтне будівельне управління та Шляхово-експлуатаційна дільниця об’єднані в одну структуру. Це, на думку Полтавського міського голови Олександра Мамая, дозволить заощадити кошти. Якщо цих двох організацій було забагато для одного міста, то єдиного дозвільного центру, на думку чиновників, не достатньо для надання полтавцям адміністративних послуг. У 2013 році в Полтаві створять центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради, що буде профінансований державою у розмірі 2 мільйонів гривень. А ось те, чого зміни не торкнулися – як і минулого року депутати погодили умови оплати праці міського голови, всіх його заступників і секретаря міської ради. Зокрема, останні отримають надбавку за виконання особливо важливої роботи до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років - 90 % меру, та по 50% – заступникам. Також премію до державних та професійних свят – по 1300 гривень до Дня місцевого самоврядування і Нового року + жінки - до 8-го березня, а також допомогу «для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати та для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної зарплати. Преміювання планується здійснювати за рахунок економії фонду оплати праці. Нагадаємо, на своїй першій прес-конференції міський голова пообіцяв, що він разом зі своїм першим заступником буде отримувати по одній гривні у місяць. І жодної копійки не отримає Полтавська телевізійна студія «Місто», яка традиційно не потрапила у список засобів масової інформації, які в рамках відповідної програми висвітлюють діяльність органів місцевого самоврядування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію