МНС-ники спільно з соцпрацівниками вже традиційно в зимовий період проводять рейди приватним сектором

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

В першу чергу перевіряльники хочуть нагадати людям похилого віку основні правила поводження з опалювальними приладами, аби зменшити загальну кількість пожеж в області.

За статистикою рятівників, майже 90% всіх займань, що трапляються взимку – це пожежі в житловому секторі через необачне поводження з газовими приладами та недотримання техніки безпеки опалення приміщень. Відтак, походи з листівками та роз'яснювальними бесідами на тему безпечного поводження з вогнем – вже така собі зимова традиція для полтавських МНС-ників, і звична справа для - власників приватних будинків.

/Максим Петрушкевич, заступник начальника ДПРЧ №4

З метою попередження загибелі людей проводяться комплексі рейди відпрацювання. Під час яких людям роз'яснюються правила поведінки у побуті, додержання мір та правил пожежної безпеки, особливо при використанні пічного опалення, попередження можливих випадків отруєння чадним газом, а також правила безпеки при використання електричних нагрівальних приладів./

Така форма роботи працівників МНС з мешканцями приватного сектору – запевняють фахівці, приносить свої результати. А щоб рейди були ще дієвішими, до них залучають і соціальних працівників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію