У віртуальному світі 5 лютого відзначають День безпечного інтернету

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/unRfSHRlgP8Cf

Започаткували його у 2004 році представники організації Insafe – Європейської мережі безпечного Інтернету для того, аби підвищити рівень обізнаності щодо відповідального користування всесвітньою мережею, особливо серед дітей та молоді. Як багато часу проводять в інтернеті полтавці, що там шукають і чи знають, від чого і як варто берегтися – досліджували наші кореспонденти.

Стрімкий розвиток технологій помітний навіть неозброєним оком на полтавських вулицях. Інтернет практично всюди і це вже мало кого дивує.

/ полтавка:

По роботі шукаю інформацію в інтернеті. Години дві витрачаю./

Хто на роботі, хто вдома – полтавці користуються ним досить активно.

/полтавці:

-Інформацію я зараз шукаю по своїй професії: політична, економічна філософія. Заходжу в інтернет разів 5 на день.

-Інколи може бути, коли я уроки повчу. Батьки не обмежують мене, я заходжу в інтернет на годинку і потім йду гуляти.

-Вконтакті з друзями, звісно, багато часу: коли сядеш, час швидко пролітає, уже вечір, спати час, а виходити не хочеться./

Технології технологіями, але безпека, нагадують системні адміністратори, і тут перш за все.

/Андрій Дємідов, системний адміністратор

Комп'ютер бажано перевіряти, що частіше, тим краще, на віруси. А з приводу сайтів, то це переважно - сайти новин: там є посилання рекламні. На них натиснув - і отримав «подарунок»./

Щоб жити у такому світі стало безпечніше, навіть свято вигадали – кожний перший вівторок лютого вже 9 років поспіль відзначають День безпечного інтернету. Пересічні громадяни по-різному вбачають загрозу.

/полтавці:

-Може, там якісь платні ігри можуть бути.

-Бани, спами, віруси. Не кожна антивірусна система витримає. Я обновлюю систему: у мене є друг, який цим трішки займається.

-Дуже впливає на очі, потім проблеми починаються.

-Він займає дуже багато часу. Якщо є можливість - я ним не користуюсь./

Універсальної пігулки від інтернет-вірусів не існує, кажуть фахівці, протидія до кожного – індивідуальна. Але у першу чергу радять не забути про себе і задуматися: чи не заразилися часом і ви.

/Андрій Дємідов, системний адміністратор

Медики нині дуже часто по модному говорять про залежність від інтернету. Я вважаю, що коли людина не може жити без комп'ютера, без ігор, їй конче необхідно посидіти у соціальній мережі,я вважаю, - це не нормально./

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію