Мешканці будинку №44, по вулиці Жовтневій змушені за власні кошти латати дах

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/8hOor5oegPCwo

Пенсіонерам нічого не залишається як витрачати останні кровні, адже надія на те, що міська влада допоможе, кажуть, щодня зменшується пропорційно тому, як збільшуються дірки у даху.

Дах – це далеко не єдине проблемне місце у будинку на Жовтневій, 44. Але саме покрівля – епіцентр бід мешканців. Вона поступово руйнується, і, як наслідок дощової погоди, стелі квартир затоплює. Ця біда, розповідають жителі будинку, вимірюється вже не одним роком страждань, і десятками оббитих порогів у пошуках допомоги.

/Катерина Жук, мешканка будинку по вул.Жовтневій 44

Ми зверталися до Мамая, до Залужного, в управління ЖКГ. Приходили нам відповіді, що ми стоїмо на черзі./

Світлом у кінці тунелю здавалася і чергова відповідь міського голови, але радіти, як виявилося, було зарано.

/Анастасія Рубан, мешканка будинку по вул.Жовтневій 44

Я зверталася до нашого голови міського Мамая. І мені прийшла така відповідь, де написано, що зазначений житловий будинок включений до переліку адрес житлових будинків які потребують ремонту. Роботи по поточному ремонту квартири 51 визначено в цьому будинку і планується виконати в цьому році при настанні сприятливих умов. це було 27 березня 2012 року. А оце вже рік./

Так і не дочекавшись обіцяних ремонтів багато хто з мешканців власними силами намагається хоч якось залатати дірки у покрівлі, що вже більше схожа на решето, ніж на дах.

/Юлій Тітов, мешканець будинку по вул.Жовтневій 44

Те, що ви над нашою квартирою бачите, це вже значно кращий стан, ніж той, який був. Шифер сповз, і ми закрили всю цю поверхню поліетиленом, щоб хоч якимись чином попередити./

Навіть такі імпровізовані методи порятунку вимагають грошей, скаржаться мешканці, більшість з яких, до речі, пенсіонери. Крім того, поліетиленовий дах недовговічний. Але де знайти гроші на кілька листів шиферу люди не знають.

/Анастасія Рубан, мешканка будинку по вул.Жовтневій 44

Коли я була останній раз на прийомі у Мамая, я була у нього тричі, то він сказав, що пришлемо - прислали. Подивилися, сказали, щоб мені дах відремонтувати, мені треба 24 листи шиферу. І оце в області не знайдуть 24 листа шиферу, щоб мені дах відремонтувати./

Але надія, як-то кажуть, помирає останньою. Як пояснив нашим журналістам начальник єдиного міського ЖЕО Олександр Ландар, до десятка дефектних актів на дах по означному будинку ними були направлені до управління ЖКГ. Рішення, чи профінансують ремонт, приймуть на сесії міської ради, яка, до речі, запланована на 5 лютого. Наші журналісти обіцяють нагадати меру про дах по вулиці Жовтневій,44.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію