А от герої наступного сюжету боряться за здоровий спосіб життя у молодіжному середовищі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/0x60QIh9gPDDk

Про старт нової обласної акції «Відповідальність починається з мене» дивіться далі у випуску.

У 2012 році на Полтавщині 100-відсотково (в сумі 872 тисячі гривень) було профінансовано Програму з реалізації молодіжної політики, підтримки сім'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012-2014 роки. Одним із пріорітетних напрямків в реалізації останньої і в 2013 залишається обмін досвідом між молоддю Полтавщини із іншими регіонами та країнами, розповідає заступник начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді Полтавської облдержадміністрації Юлія Северин.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді Полтавської облдержадміністрації

Сюди до нас приїхала громадсько-активна молодь, яка в своєму місті реалізує проект в тому числі - щодо формування дорового способу життя та профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі./

Сумчанка Олеся Коваленко разом з іншими активістами прибула до Полтави, бо впевнена, що тільки спільними зусиллями, обмінявшись досвідом та думками, можна вирішити болючу проблему негативних звичок серед молоді.

/Олеся Коваленко, активістка з м.Суми

Я вважаю, що здоровий спосіб життя, взагалі здоров'я - це більш ніж важливо для нашої молоді!/

Колеги дівчини з рідного міста та представники громадських організацій Полтавщини такої ж думки, тому і реалізують у своїх регіонах всеукраїнський проект «Відповідальність починається з мене». Акція триватиме рік, і перші плани вже намічені.

/Юлія Северин, заступник начальника відділу у справах сім'ї, дітей та молоді Полтавської облдержадміністрації

Ми спланували проведення великої кількості акцій, в тому числі а допомогою акцідентної продукції, тобто молоді люди будуть одягнені у футболки з логотипами акції. Вони роздаватимуть буклети, які закликатимуть молодь до здорового способу життя./

Крім того, додає Юлія Северин, вже найближчим часом буде оголошений конкурс на кращий соціальний проект від громадських організацій Полтави та області. Переможці якого отримають кошти на його реалізацію. Всього на рік ця сума складе 200 тисяч гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію