Полтавські благодійники переймають досвід європейських країн

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qw4qoV_LgPDUK

Представники регіонального осередку благодійного фонду «Серце до серця» повернулися із Польщі, де спілкувалися зі своїми колегами. Більше про мету поїздки до сусідньої країни знають наші журналісти.

Всеукраїнська громадська організація «Серце до серця» з'явилася ще у 2006 році і поставила собі за мету привернути увагу громадськості до благодійництва. На початку цього року регіональні представники фонду відвідали польську акцію Великого оркестру святкової допомоги. Ця фундація започаткувала благодійні заходи зі збору коштів для хворих дітей. І цей рух з кожним роком процвітає все більше.

/Іван Чабан, заступник регіонального представника БФ «Серце до серця» у Полтавській області

У Польщі у цьому році було зібрано 39 млн злотих. Це лише волонтерами безпосередньо в день акції. Насправді сума там буде значно більшою, коли підрахують усі інші кошти, які перерахують юридичні особи та підприємства./

Усі зібрані кошти підуть на допомогу новонародженим дітям та, вперше за всі роки проведення акції, частина грошей призначатиметься для людей похилого віку. Взагалі ж, говорить Іван Чабан, польські благодійні заходи відрізняються від наших масштабністю та кількістю охочих взяти у них участь.

/Іван Чабан, заступник регіонального представника БФ «Серце до серця» у Полтавській області

Польські волонтери не бігають за людьми по вулиці, як це роблять наші. Там безпосередньо вишиковується черга до цих волонтерів. Вони стоять біля супермаркетів, біля магазинів. Можна побачити по 4-5 осіб, які стоять в черзі, щоб кинути кошти у скриньку. Люди це знають, у них це модно, це надзвичайно престижно./

Зазвичай учасниками цих акцій стають і відомі зірки, які виступають із благодійними концертами по всій країні. Тож, говорить Іван Чабан, час переймати досвід польських колег та залучати якомога більше людей до благодійності. Що ж до проведення подібних акцій у Полтаві в подальшому, то вони, запевняють організатори, продовжуватимуться.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію