Сьогодні розпочався відлік останнього місяця зими

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/jYlHhZspgPD34

Та, дивлячись на погоду, не такий він і лютий. Адже з кожним днем температурні показники піднімаються догори, відповідно додається роботи і тим службам, які змушені прибирати наслідки такого потепління. Чи справляються у Полтаві комунальники зі своїми обов'язками - у п"ятницю досліджували наші кореспонденти.

Найближчими днями погода в обласному центрі буде тішити полтавців плюсовими показниками, зазначають синоптики. Так, 2 та 3 лютого стовпчик термометра підніметься до 5 градусів тепла. У зв'язку з цим роботи додасться і комунальникам. Адже через танення снігу потрібно вчасно посипати вулиці та дороги піщано-сольовою сумішшю. Опитані нами полтавці зізнаються: техніки, яка б цим займалася, сьогодні вони не бачили.

/Бліци:

- Ні, це проблема велика для Полтави.

- Ні, не бачила, не знаю, тут безпорядок взагалі. Навіть не знаю, коли приймуть міри для мера.

- Ви знаєте, не звернула уваги. Мабуть, не бачила. А що ж прибирати? Все розтало.

- Ні, не бачила, ну я в 10 годин вийшла. Можливо, вони зранку були, ну я не бачила./

За інформацією, наданою прес-службою міської ради, на чергову зміну комунальники вийшли по графіку. Прибирати вулиці та автошляхи міста виїхало по 3 піскотруси та солетруси, 1 навантажувач, 2 машини зі щітками. До роботи техніки долучилося і дві бригади по 6 чоловік, які прибирають зупинки та підземні переходи. Якщо ж пішоходи і не зовсім задоволені роботою комунальників, то водії говорять: на дорогах нормальна ситуація.

/Бліц:

- Нічого страшного. Зима ж. Переживемо якось./

Та крім снігу на полтавців чатує ще й небезпека у вигляді падаючих бурульок, які можуть досить серйозно травмувати людину. Тому балансоутримувачі мають слідкувати за вчасним прибиранням території та прибирати бурульки із дахів будинків. Нагадуємо, що за невиконання цих робіт, згідно законодавства, передбачена відповідальність в розмірі від 340 до 1700 гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію