Пакунок наркотиків у таксі - такою стала здобич кременчуцьких правоохоронців

Власником марихуани та героїну виявився раніше вже судимий мешканець Івано-Франківської області. Подробиці події - у наступному сюжеті.

Один із пасажирів кременчуцького таксі у звичайній господарській сумці перевозить наркотичні засоби. Таке повідомлення надійшло до сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області.

/Андрій Бєлов, начальник відділу БНОН Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області

Був затриманий мешканець Івано-Франківської області 1956 року народження, який перевозив близько 8 кг марихуани і 1 г героїну. За цінами чорного ринку вартістю близько 200 тисяч гривень./

Утім затриманий запевнив правоохороніців, що наркотичні засоби зберігав виключно для власного вживання, продавати їх не планував. Правдивість цих свідчень наразі перевіряє слідчий. Але і тепер власникові наркотиків загрожує згідно з чинним законодавством кримінальна відповідальність за незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

/Андрій Бєлов, начальник відділу БНОН Кременчуцького МУ УМВС України в Полтавській області

За даним фактом порушене кримінальне провадження за статтею 309 частиною 3, що тягне за собою позбавлення волі від 6 до 8 років./

Наразі вилучені речові докази направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Стрічка новин